• У Нідерландах вуличні парковки замінять на зелені зони

  • Четвер, 7 червня 2018 року

У Нідерландах запустили експериментальний проект, у рамках якого жителів закликають відмовитися від парковки на вулиці, щоб звільнити вуличний простір для зелених насаджень. У якості компенсації автовласники отримають безкоштовне місце у загальному паркінгу, повідомляє Springwise.

Новий проект у Гаазі пропонує жителям безкоштовну парковку замість персонального місця на вулиці. Звільнений вуличний простір буде як і раніше використовуватися, проте з іншою метою. Громадяни, які бажають відмовитися від парковки на вулиці, зможуть переробити свій простір так, як їм захочеться.

Проект протестований на шести вулицях у західному передмісті Сегбрука та буде працювати протягом шести місяців. Його мета — критично оцінити залежність світу від автомобілів, заохочуючи використання громадського транспорту.

Із огляду на репутацію Нідерландів у сфері «зеленого транспорту», ​​дивно, що проект (який до того ж є добровільним) був зустрінутий гучними скаргами і невдоволенням із боку громадян. Незважаючи на це, організатор вважає, що зрештою його підтримає велика кількість людей.

Деякі автовласники вже прибрали свої машини і почали облаштовувати зелений простір: висаджувати квіти та невеликі кущі. А інша частина ще обмірковує, що буде робити із новопридбаною територією біля будинку.

Дослідження показують, що більшість припаркованих на вулицях автомобілів не використовується часто. Тобто вони просто займають вуличний простір. Саме проти такого безглуздого захаращення і націлений проект. Інше його завдання — озеленити місто.

Завдяки мобільним технологіям по всьому світу можна користуватися послугами спільного прокату автомобілів. До того ж громадський транспорт повністю задовольняє вимоги щодо переміщення містом, і є чудовим варіантом для городян, які прагнуть зменшити свою залежність від автомобілів.

Читайте далі:

Економія часу, простору та ресурсів — кращі локації в Києві

Бездротова сенсорна система може запобігти ДТП на вулицях

Революція у сільському господарстві ОАЕ: Badia Farms запускає проект вертикальних ферм

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...