Субота, Жов 31, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Прикраси для саду із сухих гілок і лози: унікальний стиль кантрі (ФОТО)

Неділя, 16 серпня 2020 року

Сухі гілки і стовбури дерев або м'яка лоза — чудовий природний матеріал, за допомогою якого можна прикрасити будь-яку присадибну ділянку. Цей безкоштовний декор виглядає стильно та натурально і не перетвориться згодом на сміття, що забруднює довкілля.

Опалі гілки дерев, що псують вигляд галявини, можуть стати чимось більшим, ніж просто паливом для багаття. Їх можна використовувати для оздоблення саду, щоб надати йому атмосферу сільського стилю (або стилю кантрі).

Ось декілька прикладів проектів, у яких використовуються пні, сухі гілки дерев і лоза:

1. Тин

Плетену огорожу з гілок або лози не важко змайструвати всього за кілька годин. Її можна використовувати в якості огорожі для клумб і грядок або невеликого паркану, що відмежовує зону відпочинку на ділянці.

2. Клумба у пні

Від засохлого або зрубаного дерева нерідко залишається чималий пень із частиною стовбура. Його непросто викорчувати, тому краще зробити на його місці клумбу. Для цього потрібно вийняти зі стовбура всю зайву деревину, залишивши лише оболонку, засипати в неї землю і висадити рослини.

3. Альтанка

Сільські меблі з гілок і колод залишаються все ще популярними у любителів кантрі стилю. Альтанка з гілок і лози — оригінальний елемент дизайну для саду. Її можна побудувати самостійно. Спочатку зберіть матеріали: використовуйте суху або свіжу зелену деревину. Намалюйте ескіз і виходячи з нього збирайте палички потрібного розміру.

4. Бонсай

На відео нижче показано, як шматок стовбура міцного дерева стає основою для мініатюрного лісу у стилі бонсай. Дротові вставки утримують рослини на місці, а їхнє коріння знаходяться у землі.

5. Шезлонг

Садові меблі — столи, стільці або шезлонги зі стовбурів дерев виглядають досить оригінально та гармонізуються з оточенням. Щоб зробити такі меблі, потрібні деякі професійні електроінструменти, і зрештою ви створите унікальне доповнення до саду у кантрі стилі.

6. Ванночка для пташок

Щоб привабити птахів до свого саду в літній період, можна змайструвати невелику ванночку, до якої пернаті могли б прилітати втамувати спрагу. Її можна зробити з каменю, але оригінальніша ідея — використовувати в якості опори дерево (декілька міцних гілок). Чаша може бути будь-якою — глиняною, дерев'яною чи скляною. Глибина води має бути від 2,5 до 5 см, тому не заповнюйте ванночку повністю, а просто налийте трохи води на дно.

Читайте далее:

Робот-помічник для саду GardenSpace поливає рослини та відлякує шкідників

Найкращі засоби для відлякування комарів: у саду, на пікніку та вдома

Незвичайні будиночки на деревах

Comments   

загрузка...