• Віртуальне меню Kabaq допоможе відвідувачам ресторанів заздалегідь побачити замовлену страву

  • П'ятниця, 27 липня 2018 року

Американський стартап Kabaq розробив програмне забезпечення, яке показує клієнтам вибрані страви за допомогою можливостей доповненої реальності (AR). Для створення високоякісних зображень новий додаток використовує Snapchat.

Сьогодні можливості доповненої реальності використовуються для найрізноманітніших практичних цілей, наприклад для дизайну інтер'єрів або навчання.

Нещодавно стартап зі США знайшов спосіб, як застосовувати AR у ресторанах, щоб відвідувачі могли роздивитися страви до замовлення. Альпер Гулер і Канер Сойєр розробили додаток Kabaq, який використовує об'єктив Snapchat World. Ідея створити додаток з'явилася після того, як вони намагалися розповісти другу про страви в турецькому ресторані. Альпер і Канер зрозуміли, що це було б легше зробити, якби людина бачила страву перед собою.

Відмінність Kabaq від традиційного меню в тому, що користувачі можуть розглядати кожну страву, повертаючи її на 360. Тривимірне зображення створюється за допомогою фотограмметрії. Це процес, під час якого робляться знімки об'єкта із різних ракурсів, після чого виходить 3D-модель.

Програмне забезпечення також дозволяє ресторанам додавати в модель AR ціни та інформацію про страву. Можна побачити розмір порції та всі інгредієнти. Замість того щоб завантажувати новий додаток для перегляду меню, відвідувачі переглядають Snapcode, використовуючи популярний додаток World Lens. Потім віртуальна страва з'являється на столі.

Один із перших ресторанів, що співпрацюють із Kabaq, — це Bareburger у Нью-Йорку. Як запевняє Гулер, доповнена реальність дозволить власнику ресторану «створювати більше візуальних ефектів, які допоможуть збільшити відвідуваність».

Моделі харчування AR можна інтегрувати поряд зі Snapchat і в інші соціальні програми, такі як камера у Facebook. Програмне забезпечення дозволить ресторанам створювати AR-страви у своїх додатках і пропонувати AR-меню поряд із такими функціями, як розміщення замовлення та пошук найближчого місця.

На даний час Kabaq доступний в Apple App Store і Google Play Store.

Читайте далі:

Побачити дрібний пил у повітрі допоможе додаток DustSee

Інтерактивні іграшки гасяпон Element Capsule допоможуть дітям вивчати хімію

Люди із вадами зору тепер зможуть «побачити» шедеври скульптури

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...