Четвер, Жов 29, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Веломобіль зі сміття: незвичайне творіння конструктора з Південної Африки

Понеділок, 27 квітня 2020 року

Житель Південної Африки Патрик Квей завжди мріяв мати свій автомобіль. Не маючи можливості купити машину, він вирішив створити її своїми руками зі... сміття! Патрік побудував педальний автомобіль «з нуля» із відходів, які зібрав на вулиці, повідомляє BrightVibes.

Патрик Квей (Patrick Chweu) виріс у селі Магого Тхаболого в Південній Африці. Після закінчення школи він хотів вступити до університету на кафедру «Політика та міжнародні відносини», щоб стати миротворцем. Але, на жаль, Патрику не вдалося отримати стипендію, а власних грошей на освіту не вистачало.

Він не зміг знайти роботу, і тоді вирішив зайнятися конструюванням і продажем іграшкових автомобілів. Завдяки цьому скромному бізнесу Патрик міг дозволити собі купувати речі першої необхідності. Бізнес розвивався повільно, але із часом вдалося продавати близько 10 іграшкових автомобілів на місяць.

Клієнти хвалили майстерність Патрика та говорили, що він повинен спробувати побудувати справжній автомобіль. Спочатку він не звертав особливої ​​уваги на ці поради. Але одного разу до нього підійшов чоловік та зі сльозами на очах промовив, що захоплюється людьми, які мають свій власний погляд на речі. Це дуже зворушило й надихнуло Патрика. Він загорівся бажанням побудувати справжню педальну машину і, сповнений рішучості, приступив до роботи. Створення нового транспорту зайняло багато часу та виявилося досить непростим завданням.

Використовуючи труби та інші відходи (банки, пластикові пляшки тощо), Патрик із четвертої спроби зібрав автомобіль, який дійсно міг їхати. Він назвав машину своїм прізвиськом — «Мабіза».

Мабіза — це автомобіль чи велосипед? І те й інше!

На даху машини є люк; сидіння зроблено з подушки та губок. Для руху автомобіля використовується не бензин, а педалі від велосипеда.

Мабізу помітили в місті: хтось сфотографував авто й розмістив на «Фейсбуці» із підписом: «Ні вік, ні погані соціально-економічні умови не завадять вам водити машину своєї мрії».

Наступна мета Патрика — створити найшвидший у світі велоавтомобіль і потрапити до Книги рекордів Гіннеса: «Я хочу побити світовий рекорд, який поставила одна компанія за кордоном. Швидкість їхнього транспортного засобу склала 145 тис. миль за годину. Із огляду на аеродинаміку, думаю, це цілком реально».

Патрик не просто хоче побити рекорд, він хоче надихнути південноафриканську молодь реалізовувати свої таланти й уникати негативних речей, таких як наркотики, алкоголь і статеві відносини у ранньому віці.

«Я хочу нагадати їм: навіть виростаючи в бідності та поганих умовах, не потрібно впадати у відчай і думати, що ваше життя залишиться таким назавжди. Ніколи не дозволяйте будь-чому перешкоджати вашим мріям і прагненням. Робіть те, у що ви вірите й до чого прагнете усім серцем!» — говорить Патрик.

Читайте далі:

 Як підлітки змінюють наш світ: дивовижні винаходи молодих геніїв

Екомеблі з відходів: як місцевий проект виводить Нігерію зі сміттєвої кризи

Як зробити дизайнерські меблі з дерев'яних піддонів

Революційне крісло-коляска дозволяє забути про проблему пересування

Comments   

загрузка...