Четвер, Жов 29, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Створено «паперову» біорозкладану пляшку для води, яка розкладається за декілька тижнів

Понеділок, 27 квітня 2020 року

Стартап із Шотландії Choose Water готовий здійснити революцію у сфері пластикової тари. Їхня біорозкладана пляшка CH2OOSE виготовляється без використання викопного палива та може повністю розкластися всього за декілька тижнів.

Вода — незамінне джерело життя, тому необхідно знайти стійкий спосіб її поширення та вживання. Ми вже знаємо про деякі розробки нової тари для води. Серед них — спортивна пляшка з еластичного титану — екологічно чиста і зручна. Міцний матеріал робить пляшку довговічною та дозволяє уникнути забруднення води, яке відбувається у разі використання пластикової тари. Наступна цікава ідея заохочення до переробки пляшок була втілена американською компанією Treeson Spring Water. Компанія оплачує поштові витрати з надсилання тари на завод утилізації відходів. Адреса заводу вказана на бічній стороні пляшки з водою.

Тепер же шотландський стартап, представлений на Indiegogo, оголосив про створення пляшки, яку навіть не потрібно переробляти. Компанія Choose Water є постачальником води до бідних регіонів Африки. Усвідомивши, що ця добра справа має і негативний бік — пластикові пляшки забруднюють навколишнє середовище — розробники вирішили створити альтернативну тару, яка отримала назву CH2OOSE.

Як повідомляє Springwise, вода у пляшці CH2OOSE може довго зберігати свою свіжість. Пляшка не містить пластику та виготовлена ​​в основному з переробленого паперу, який має водонепроникний шар, що складається із рослинних матеріалів. Після розкладання частки пляшки не тільки не шкодять навколишньому середовищу, але й можуть приносити користь: живити ґрунт або стати кормом для водних мешканців.

За словами засновника компанії, процес виробництва пляшки не вимагає використання викопного палива. Окрім стандартних паперових пляшок, компанія випускає також серію скляних.

Цільовими споживачами Choose Water є готельний і ресторанний бізнес та корпоративні клієнти. Також виробники співпрацюють із благодійною організацією Water For Africa, якій вони жертвують 100% свого прибутку.

Читайте далі:

93% питної води у пляшках містять частинки мікропластику

ТОП 8 багаторазових пляшок для води: відмовляємося від пластику вже сьогодні!

Створено першу спортивну пляшку для води з еластичного титану

Comments   

загрузка...