• Засіб для миттєвого позбавлення від головного болю: робимо власноруч

  • Середа, 4 липня 2018 року

Найбільш поширеним типом головного болю є головний біль напруги. Ним страждають більше 1/3 чоловіків і більше 1/2 жінок. Найпопулярніший спосіб полегшити біль — болезаспокійливі, проте багато які з них мають неприємні побічні ефекти. Щоб миттєво поліпшити свій стан, краще використовувати домашній засіб на основі ефірних олій.

Чому болезаспокійливі засоби — це не вихід? Як повідомляє Natural Living Ideas, регулярне використання ацетамінофену може викликати нудоту, висип і пошкодження печінки. Тривале застосування нестероїдних протизапальних препаратів призводить до розладу шлунка, печії, виразки шлунка та хвороби нирок.

Наступного разу, коли відчуєте наближення головного болю, спробуйте зняти напруження ефірними оліями. Тим більше що зробити засіб на їхній основі дуже легко.

У якості олії-основи для суміші добре підійде магнієве масло. Магній допомагає полегшити головний біль (особливо під час дефіциту цієї речовини в організмі). Ефірна олія м'яти перцевої приємно охолоджує, лаванди — заспокоює, кориці — зменшує біль, а ладану — зцілює.

Інгредієнти:

  • 10 крапель ефірної олії м'яти перцевої;
  • 10 крапель олії лаванди;
  • 10 крапель олії кориці;
  • 5 крапель олії ладану;
  • магнієве масло;
  • пляшечка із вузькою шийкою або кульковим дозатором;
  • піпетка;
  • додаткова банка для змішування.

Як діє кожен з інгредієнтів?

Ефірна олія м'яти перцевої

Протягом останніх десятиліть багато дослідників зацікавилося властивостями цієї олії. У огляді 2015 року, опублікованому в Asian Pacific Journal of Tropical Biomedicine, повідомляється, що масло м'яти перцевої ефективне для полегшення головного болю. Його активний інгредієнт — ментол — зменшує інтенсивність болю під час мігрені. Дослідження, опубліковані у Frontiers in Neurology, показали, що місцеве використання гелю з 6% ментолом знижує інтенсивність болю під час мігрені вже через 2 години.

Олія м'яти перцевої має тривалий охолоджуючий ефект, що допомагає стимулювати кровообіг в області чола та перешкоджає скороченню м'язів. Також було встановлено, що цей засіб ефективний і за інших симптомів, таких як нудота і м'язовий біль.

Ефірна олія лаванди

Ефірна олія лаванди добре відома своїми численними терапевтичними властивостями: вона допомагає розслабитися, зняти стрес, напругу і тривогу. Лаванда заспокоює, діє як антидепресант і полегшує головний біль, пов'язаний із занепокоєнням, а також допомагає нормалізувати рівень серотоніну.

Численні дослідження, зокрема дослідження 2012 року у Відділі неврології Мешхедского університету медичних наук Ірану, підтвердили позитивний ефект лаванди під час лікування мігреней. У добровольців, які вдихали лавандову олію протягом 15 хвилин під час нападу мігрені, головний біль повністю проходив або слабшав.

Ефірна олія кориці

Ефірна олія кориці популярна завдяки пряно-солодкому аромату та має безліч терапевтичних властивостей. У кориці міститься до 80% фенолів (в основному евгенол), які мають антисептичні, антимікробні та антиоксидантні властивості. Ці сполуки допомагають налагодити вироблення нейротрансмітерів, таких як серотонін і допамін, які можуть полегшити симптоми тривоги, стресу, напруги, нервозності та депресії. Також масло кориці покращує кровообіг, розширюючи кровоносні судини.

Ефірна олія ладану

Ладан — одна з найбільш поширених ефірних олій. Він має широкий спектр лікувальних властивостей: діє як антисептичний, дезінфікуючий, в'яжучий, збуджувальний, травний, сечогінний, відхаркувальний, седативний і тонізуючий засіб. Особливо корисний для зняття стресу та напруги.

Вважається, що ефективність цієї ефірної олії під час лікування головного болю обумовлена ​​наявністю в ній сполук під назвою монотерпени. Вони мають потужні протизапальні властивості та, подібно до звичайних знеболюючих, зменшують набряк кровоносних судин.

Магній

Магній є важливим для здоров'я мікроелементом, але більшість людей не отримують його в достатній кількості. За деякими повідомленнями, 80% дорослих відчувають нестачу магнію, яка призводить до виникнення втоми, легкої нудоти, судом, головних болів або мігрені. Відомо, що вживання препаратів з магнієм знижує частоту нападів мігрені на 41,6%.

Як зробити натуральний засіб для полегшення головного болю

Змішайте ефірні олії в банці, потім додайте трохи магнієвого масла. Закрутіть банку, потрясіть і перелийте у пляшку з дозатором. Додайте ще магнієвого масла, щоб пляшка заповнилася. Зберігайте пляшку в перевернутому вигляді, у сухому прохолодному місці й подалі від прямих сонячних променів.

Коли відчуєте наближення головного болю, просто нанесіть декілька крапель суміші на скроні та шию.

Інші способи застосування ефірних олій:

Читайте далі:

Природні знеболювальні, що ефективніші за ібупрофен

Подушка з ароматних трав лікує безсоння та стрес

Непереносимість лактози: 7 продуктів, які обов'язково мають бути у раціоні

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...