• Вкладайте гроші в переживання, а не в матеріальні речі

  • Вівторок, 26 червня 2018 року

Багато хто вважає, що інвестування у щось матеріальне — найважливіше у житті. Представляємо вам 8 вагомих причин, які доводять, що краще витрачати час і гроші на враження та переживання, а не на речі.

Найкраще у житті — зовсім не матеріальні речі

Багато хто помічав, що навіть за великих заробітків після поточних витрат залишається не так багато грошей. Як їх витратити, щоб потім не шкодувати? Ось декілька порад.

Щастя, яке приходить після придбання чогось матеріального, швидко зникає. Це називають «парадоксом володіння». Коли те, що колись здавалося новим і захоплюючим, стає нормою, ми починаємо шукати щось інше, і так повторюється знову і знову.

Нові покупки призводять до нових бажань. Як тільки ми звикаємо до придбаного, починаємо шукати щось краще. Ми купуємо новий автомобіль і у захваті від нього, поки товариш не купить кращий. Однак завжди знайдеться хтось, у кого є те, чого немає у вас, тому для того, щоб бути щасливим, необхідно позбуватися подібної залежності.

Переживання формують особистість. У нас зберігається все, що ми бачили, робили, а також враження від місць, де ми були. Купівля гаджета останньої моделі не змінить вас як особистість. А от допомога людям у країні, що розвивається, ймовірно, може багато чого змінити. Те, ким ви стаєте, залежить від того, що ви робите. Вам можуть подобатися якісь матеріальні речі, і ви навіть можете думати, що частина вашої особистості пов'язана із цими речами, але насправді вони завжди будуть відокремлені від вас. І, навпаки, життєвий досвід дійсно впливає на наш розвиток і стає частиною особистості. Деякою мірою ми — це сума наших переживань і вражень.

Досвід у кожного свій. Ми не можемо порівнювати переживання таким же чином, як порівнюємо речі. Важко визначити цінність будь-яких подій і переживань, пов'язаних із ними, тому досвід кожної людини є неповторним і унікальним.

Очікування — це цікаво! Очікування майбутніх вражень викликає хвилювання та радість, тоді як очікування отримання чогось матеріального викликає лише нетерпіння, що межує із розчаруванням. Переживання приємні від найперших моментів планування аж до спогадів, які залишаться у вас на все життя.

Переживання швидкоплинні, але це не так вже й погано. Сам факт того, що вони не довго тривають, змушує нас цінувати їх, і ця цінність із часом тільки зростає.

Життєві уроки. Досвід дає нам необхідні життєві уроки. Подорожі в нові місця вчать терпінню, розумінню, смиренню та співчуттю.

Переживання збуджують і кидають виклик. Бути натхненним і долати несприятливі ситуації — це ключ до справжнього задоволення у житті. Щоб повністю реалізувати свій потенціал, потрібно мати мотивацію, яку й дають нам враження.

Нові враження допомагають відчути вдячність. Бути вдячним і цінувати те, що дарує нам життя — найкращий спосіб прожити його щасливо. Якщо у вас гарний настрій, бо ви відвідали прекрасний концерт або зустрічаєте світанок на вершині гори, вам буде легко викликати це почуття вдячності за те, що відбувається, і на мить відчути себе щасливим.

Наповніть ваше життя враженнями. Серед них будуть такі, які не коштуватимуть вам нічого матеріального. А для повного задоволення об'єднуйте ці переживання та досвід зі своїми інтересами та цілями.

Джерело: BrightVibes.

Читайте далі:

Чому варто частіше посміхатися? 10 вагомих причин

Чому варто слухати музику: 10 науково обґрунтованих причин

«Правило однієї хвилини» може змінити ваше життя

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...