• Суть і особливості ЕКО запліднення

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 4 липня 2018 року

вагітність

Причин жіночого безпліддя може бути безліч, але в будь-якому випадку жінка, яка хоче народити здорову дитину, повинна мати можливість отримати кваліфіковану допомогу від фахівців. Екстракорпоральне запліднення (або просто ЕКО) сьогодні практикується в багатьох клініках по всьому світу (багато жінок проходять ЕКО в Ізраїлі, адже лікарі з цієї країни вже давно зарекомендували себе як фахівці, які здатні успішно вирішити безліч жіночих проблем).

В чому полягає суть ЕКО

ЕКО є досить складним, але в той же час ефективним методом, адже близько третини всіх проведених процедур ЕКО бувають успішними. Початковим етапом процедури є підготовка обох партнерів, яка включає в себе всілякі аналізи, діагностику стану організму та ін. На підготовку до запліднення в деяких випадках може піти до 8 місяців (щоб дізнатися, скільки коштує лікування безпліддя в різних клініках, можна відвідати спеціалізовані сайти https://ivfclinic.com.ua/kakie-ceny-na-eko-v-ukraine---). Після цього потрібно отримати здорові яйцеклітини і сперматозоїди, виконати запліднення, виростити ембріон і помістити його в матку для подальшого розвитку. Під час підготовки до процедури і після впровадження ембріона пацієнтка повинна неухильно дотримуватися всіх рекомендацій свого лікаря. Існують також деякі протипоказання до проведення даної процедури — злоякісні утворення, розлади психіки, різні пороки матки, що виключають можливість виношування дитини та ін.

Щоб збільшити ймовірність успіху процедури, застосовують особливі препарати, які стимулюють ріст великої кількості яйцеклітин. З них вибирають найбільш життєздатні і після запліднення вводять їх в матку — такий підхід суттєво збільшує шанси жінки завагітніти.

Проблеми спадковості і духовні аспекти ЕКО

Багато лікарів вважають доцільність штучного запліднення спірною в тому випадку, якщо батьки страждають від генетичної недуги, яка може передатися і малюкові. Щоб уникнути цього, потрібно провести дослідження генів ембріона на ранній стадії. Що стосується духовних аспектів ЕКО, то церква досі негативно ставиться до такого методу, вважаючи його неприпустимою практикою. Проте саме екстракорпоральне запліднення подарувало багатьом жінкам радість материнства, і завдяки високій ефективності даного методу його продовжують використовувати у всьому світі.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...