• Прогулянка торговим центром перетворює кроки на бонуси

  • Середа, 6 червня 2018 року

Нещодавно в торговому центрі Лондона з'явилася незвичайна доріжка, крокуючи якою клієнти допомагають виробляти електрику для будинку, а самі при цьому одержують винагороду у вигляді знижок на покупки.

«Розумні» міські проекти з'являються повсюди. Від тротуарної плитки, що забезпечує покриття Wi-Fi, до світлофора, який регулює пересування повільних пішоходів. А нещодавно цікавий проект з'явився в торговому центрі Mercury в Іст-Лондоні.

Тут біля входу встановили спеціальну доріжку, яка перетворює кінетичну енергію кроків відвідувачів на електрику, повідомляє Springwise. Екрани над доріжкою показують інформацію про те, скільки електроенергії генерують кроки людей. Покупці можуть завантажити додаток Mercury Smart Rewards на смартфон. У додатку можна побачити, скільки енергії було перетворено, а також дізнатися про свої зароблені бали та смарт-винагороди у вигляді знижок на товари.

Доріжка в Mercury використовує систему, розроблену британською компанією Pavegen Systems, яка вперше була представлена у 2010 році. Гумові плити прогинаються під вагою людей, які йдуть по ним. І ці рухи перетворюються на електрику, яке запасається у плиті.

Раніше в Mercury встановили сонячні панелі та вклали інвестиції у високоефективні системи опалення. Однак, на відміну від цих «тихих» екоініціатів, у клієнтів, які використовують додаток walkway і Smart Rewards, буде можливість бачити результат безпосередньо.

Основна ідея системи Pavegen — поліпшити взаємодію людини із «розумним» дизайном міста. За словами засновника Pavegen Лоуренса Кембалла-Кука, ця система надає людям можливість підключитися до технології з мінімальними зусиллями.

Компанія успішно реалізувала понад 150 проектів по всьому світу у різних міських секторах, включаючи вокзали, торгові центри, аеропорти та громадські місця.

Читайте далі:

Велотренажери можуть виробляти «зелену» електроенергію — незвичайний спортзал у Колумбії

Створено тканину, яка може генерувати електрику

Тренуйтеся та заряджайте свій гаджет: у США створено текстильну біобатарею

«Розумний» ліхтарик для велосипедистів — Cosmo Bike

Створено «розумний» стіл, який піклується про здоров'я офісних працівників

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...