• Як мотивувати дітей відволіктися від відеоігор і проводити більше часу на природі

  • Понеділок, 16 липня 2018 року

Сумно бачити, що більшість сьогоднішніх дітей витрачають майже весь свій час на відеоігри та комп'ютери, а не на активний відпочинок і прогулянки на вулиці. На щастя, батьки можуть виправити цю ситуацію.

Одне з основних завдань батьків — допомогти дітям полюбити природу та побачити красу цього світу. Можливо, у вашої дитини немає можливості проводити багато часу під відкритим небом, але навіть прогулянка містом — все ж краще, ніж малоактивний спосіб життя. Як повідомляє Earth911, існує багато способів, які допоможуть «витягнути» дітей на свіже повітря.

4 способи навчити дітей проводити більше часу на свіжому повітрі

Будьте готові до того, що спершу дитина буде відчайдушно опиратися. Якщо діти звикли проводити вихідні на дивані з пультом від ігрової приставки або сидячи за комп'ютером, вони не будуть у захваті від перспективи вийти на вулицю. Будьте наполегливі. Зрештою, отримавши перші незабутні відчуття, вони будуть вдячні за такі зміни.

1. Підіть у похід

Якщо неподалік є парк, ліс або пішохідні маршрути, вирушайте на коротку дво- або трикілометрову прогулянку. Це не має бути щось обтяжливе — досить просто побути на природі. Використовуйте цей час, щоб поговорити про те, що бачите навколо. Станьте першовідкривачами дикої природи та дослідниками того, що зацікавить дітей.

2. Вирушайте на риболовлю

Якщо ваші діти люблять пізнавати нове й незвичне, а також змагатися, риболовля, швидше за все, їм здасться більш захоплюючою справою, ніж прогулянка або похід.

Риболовля вчить дітей терпінню, спритності та уважності. Ці декілька годин, проведених із вами на природі, стануть для них приємним спогадом.

3. Навчіть навичкам виживання на природі

Важливо навчити дітей навичкам виживання на природі. Крім того, що це дуже захоплююче, це також надзвичайно корисно і колись, можливо, врятує чиєсь життя.

Є тисячі корисних навичок, проте краще зосередитися на основних. Діти повинні навчитися зберігати ясність мислення у складній ситуації, знаходити й очищати воду, ховатися від негоди, видобувати вогонь, знаходити їжу та кликати на допомогу.

4. Заплануйте поїздку

Хочете подарувати дітям незабутні враження та прищепити їм любов до природи? Заплануйте поїздку, здатну якісно змінити світосприйняття. Прекрасним приводом для цього може стати 16-й або 18-й день народження дитини.

Заповідники дикої природи пропонують різноманітні розваги, включаючи сафарі, верхову їзду, катання на гірських велосипедах, спостереження за птахами й зоряним небом і навіть навчання фотографії.

Іще варіант — організувати кемпінг у віддаленій місцевості, де можна попрактикувати навички виживання під відкритим небом.

Саме такий реальний досвід, а не відеоігри, діти пронесуть через все своє життя, і будуть вдячні вам за нього.

Читайте далі:

Як дерева зцілюють людей: унікальна японська практика лісотерапії

Як виховували дітей в минулому: 7 дивних методів

10 найкращих місць для екотуризму

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...