Середа, Чер 16, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

У Лондоні існує поп-ап кафе, у якому клієнти можуть використовувати пластикове сміття замість грошей (ВІДЕО)

П'ятниця, 10 липня 2020 року

 Ідея цього закладу — дати людям зрозуміти, наскільки марнотратним є використання одноразового пластику, повідомляє Springwise.

Поп-ап магазини (pop-up store — тимчасовий магазин, що стихійно виник) — торгові точки з короткостроковим періодом роботи. Найчастіше в них стартують продажі новинок, продукції якоїсь особливої ​​марки, проходять презентації обмежених колекцій тощо.

Rubbish Café в Ковент-Гардені пропонує клієнтам обмінювати пластикові відходи на продукти харчування. Така незвичайна форма оплати покликана нагадати людям про цінність сировини та ресурсів.

В обмін на переробну пластмасу (пляшки від напоїв, контейнери та ін.) відвідувачі закладу можуть замовити їжу, приготовлену за принципом «нуль відходів». У меню, розробленому шеф-кухарем Томом Хантом, представлені різноманітні страви, одна з яких — банановий хліб із фруктами, насінням та рисом. Кафе обставлено в дусі телеведучого й експерта з переробки та екодизайну Макса МакМердо.

Поп-ап заклад був створений Ecover, бельгійською компанією, що виробляє засоби для чищення. Робота компанії спрямована на підтримку чистоти у житті та на просування цього принципу у всіх сферах свого бізнесу. За словами представників компанії, Rubbish Café є частиною їхньої програми Clean World Revolution. Окрім їжі відвідувачі кафе можуть придбати багаторазовий миючий засіб, вироблений Ecover.

Для виробництва своїх продуктів Ecover планує використовувати тільки пластмаси, які на 100% підлягають вторинній переробці:

«Наша нова пляшка з миючим засобом для посуду може бути на 100% перероблена та на 100% повторно використана. Почавши із виготовлених з інноваційних матеріалів пластикових упаковок Ocean Plastic і PlantPlastic, ми прагнемо до 2020 року перейти на альтернативну біорозкладану упаковку, яка не буде містити пластик. Наша мета — підвести суспільство до зміни культури використання пластику в якості одноразового ресурсу, виховувати й надихати людей, щоб врешті-решт замкнути цикл виробництва пластмас».

Читайте далі:

Відвідувачі супермаркету протестують проти непотрібної упаковки: акція Plastic Attack!

Стаканчики від напоїв можна повернути до кафе — у Німеччині запустили проект Freiburg Cup

Що таке «Ремонтні кафе»? Не викидайте те, що можна полагодити!

Comments   

загрузка...