• «Зелене» майбутнє LEGO: як незабаром зміниться популярний конструктор

  • Понеділок, 2 липня 2018 року

LEGO — це захоплюючий конструктор, який добре підходить для розвитку дитячого мислення і творчості, але у нього є один недолік — це пластик, із якого зроблені всі частини. Пластик отримують із нафти, що завдає шкоди навколишньому середовищу. Яким буде майбутнє LEGO?

У 2015 році данські виробники іграшок-конструкторів LEGO оголосили про вкладення 150 млн доларів у розробку альтернативи пластику, який досі використовувався. Як повідомляє BrightVibes, компанія також обіцяє до 2030 року налагодити щорічне виробництво 60 млрд елементів LEGO зі стійких матеріалів.

Створення «зеленого» майбутнього LEGO почалося із відкриття дослідницького центру у штаб-квартирі в Данії. Компанія найняла більш ніж 100 фахівців у галузі матеріалознавства, щоб вирішити проблему заміни пластику безпечними екоматеріалами.

Перші частини іграшок-конструкторів, повністю зроблені з пластику рослинного походження, отриманого із цукрового очерету, надійдуть у продаж вже цього року.

Компанія повідомила, що виробництво почалося із ряду «ботанічних елементів» LEGO. Такі фрагменти, як листя, кущі та дерева, тепер повністю виготовляють із пластику рослинного походження. Вони почнуть з'являтися в коробках LEGO із цеглинками та іншими міні-фігурками наприкінці цього року.

Цей крок стане черговим просуванням компанії на шляху до ідеї використання більш стійких матеріалів в основних товарах і упаковках, включаючи знамениті цеглинки. Мета полягає в тому, щоб знайти альтернативні джерела для заміни нинішньої сировини із викопного палива: адже пластик можна отримувати з екологічно стійкої або біологічної сировини.

Нові екоелементи LEGO виготовлені з поліетилену, який являє собою м'який, міцний і гнучкий пластик. Його отримують із цукрової тростини, проте технічно він ідентичний тому, який виробляють із використанням звичайного пластику. Такий біопластик можна переробляти багато разів, але, скоріше за все, він не буде на 100% біорозкладаним.

Власник LEGO К'єлль Кірк Крістіансен (Kjeld Kirk Kristiansen) говорить: «Наша місія — надихати й розвивати майбутніх шанувальників LEGO. Ми вважаємо, що наш основний внесок — це можливість отримання творчого досвіду, що ми пропонуємо дітям. Заявлені інвестиції є свідченням нашого постійного прагнення позитивно впливати на планету, яку успадкують майбутні покоління. Це, безумовно, відповідає місії компанії та девізу мого діда й засновника LEGO Group Оле Кірка Крістіансена: „Лише найкраще є достатньо хорошим‟».

Читайте далі:

Іграшки з картонних коробок для дітей-біженців: незвичайна дизайнерська ідея

Інтерактивні іграшки гасяпон Element Capsule допоможуть дітям вивчати хімію

Біопластик із панцирів ракоподібних — альтернатива нерозкладаним упаковкам

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...