• Дешеве таксі — як заощадити на поїздці?

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 12 грудня 2018 року

Більшість людей користується послугами таксі тільки у виняткових випадках, зазвичай віддаючи перевагу громадському транспорту. Це пояснюється тим, що поїздка на таксі для багатьох є досить дорогим задоволенням. У той же час замовити таксі можна за цілком прийнятною ціною, якщо знати деякі хитрощі.

Якщо в силу тих чи інших обставин вам часто потрібно пересуватися на таксі, має сенс ознайомитися з цінами на поїздку у різних компаній (дуже вигідні умови замовлення таксі пропонує компанія http://kyivtaxi.ua/ekonom-taksi/). Відвідавши сайти компаній, які пропонують послуги таксі, ви зможете порівняти вартість послуг різних перевізників і вибрати для себе ту компанію, цінова політика якої влаштовує вас найбільше.

При відвідуванні сайту того або іншого перевізника не полінуйтеся почитати відгуки про його роботу. Це дасть вам більш чітке уявлення про якість обслуговування клієнтів у тій чи іншій компанії (хоча дуже часто негативні відгуки про перевізника можуть бути написані на замовлення конкурентів).

Таксі

Таксі за кордоном

Якщо під час відвідування іншої країни ви орендуєте житло, по можливості користуйтеся послугою трансферу. Багато власників готелів можуть надати вам безкоштовний проїзд до них, що позбавить вас від необхідності самостійного пошуку таксі.

Якщо під час відвідування іншої країни ви будете користуватися банківською карткою, банк може надати вам певні бонуси. Завдяки їм ви зможете зберегти кошти для того, щоб оплатити проїзд в таксі або для оплати проживання в готелі.

Таксі

Щоб заощадити на оплаті проїзду на таксі за кордоном, ви можете спробувати підшукати собі попутників. Адже в цьому випадку можна розділити плату за проїзд на кількох людей, кожен з них в цьому випадку зможе зберегти власні кошти. Також багато компаній, які займаються перевезенням пасажирів у таксі, пропонують своїм клієнтам спеціальні знижки, скористатися якими також можна в цілях економії свого бюджету.

Якщо ціна на проїзд є нефіксованою, перед поїздкою постарайтеся визначити найбільш короткий маршрут до потрібної вам точки. Адже багато таксистів навмисне вибирають більш довгий шлях для того, щоб взяти з пасажира більше грошей за проїзд. Тому плануйте свій маршрут заздалегідь — у майбутньому це допоможе вам зберегти свій час і кошти.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...