• Рак матки - особливості та лікування цієї недуги

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 29 листопада 2018 року

Матка — це орган, куди потрапляє запліднена яйцеклітина, а згодом відбувається дозрівання плоду. Вона складається з м'язової, а також сполучної тканин. Що стосується такого захворювання, як рак матки, то воно представлено на злоякісні новоутворення, які дислокуються по стінках органу.

лікуваня раку

В результаті чого виникає недуга

Рак матки відносно добре вивчений, і лікарі давно визначили причини, що призводять до його утворення. Основними з них слід виділити такі, як:

  • ранній початок статевого життя - до 18 років;
  • велика кількість статевих партнерів, в тому числі і незахищений секс;
  • спадковість;
  • вживання спиртовмісних напоїв у великій кількості, а також куріння;
  • гормональний збій;
  • недотримання особистої гігієни;
  • часті аборти.

Список причин величезний. Але, яка б причина не лежала в основі онкології, при своєчасному зверненні до лікаря від цієї недуги вдасться гарантовано позбутися.

лікарь

Чи можна вилікуватися від раку матки?

На нульовій і першій стадіях в 90% випадках рак нейтралізується в повній мірі. Якщо лікар має справу з захворюванням в наступних стадіях, то навряд чи він зможе дати будь-які гарантії щодо повного одужання. З онкологією даного виду борються хірургічним шляхом, хіміотерапією, гормональною терапією, а також за допомогою променевої терапії.

У приватній жіночій консультації "Сіті Клініка"  http://cityclinic.com.ua/ru/publication/category/dopolnitelnyie-uslugi/otdelenie-ginekologii надають кваліфіковану допомогу, пов'язану з гінекологією. Попередньо познайомитися з лікарями ви можете, відвідавши розділ "Наші лікарі".

обстеження

Як діагностується захворювання

На першому етапі діагностика включає в себе бесіду з медичним фахівцем. Після цього здійснюється обстеження шийки матки, а також піхви за допомогою гінекологічного дзеркала. Перший симптом, який вказує на наявність проблеми - це структурна зміна в тканинах. Він може бути з кровотечею. Якщо злоякісне утворення вдалося виявити, то наступним етапом йде виявлення його розмірів. У цій ситуації здійснюється вже обстеження через товсту кишку. Лікар, застосовуючи спеціальне обладнання, визначає, наскільки глибоко онкологія торкнула стінки тазу, і пустила метастази. У ряді випадків фахівці вдаються до УЗД, а також до гістологічного дослідження.

В яких ситуаціях краще не затягувати з візитом до лікаря

Багато представниць прекрасної статі, у яких виник рак матки, довгий час не звертаються до лікарів. Невеликі болі в області таза вони списують на відсутність вітамінів, а також пов'язують з нещодавно закінчившимися місячними. Фахівці радять вже на наступний день записуватися на прийом до гінеколога, якщо вони спостерігають тянущі болі внизу живота, рясні або мізерні місячні, а також періодичні виділення з піхви у вигляді кров'яних згустків.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...