• Очищення пензликів для макіяжу без їдких хімічних речовин — декілька способів

  • Понеділок, 29 жовтня 2018 року

Ви їсте здорову їжу, п'єте багато води, правильно очищаєте та зволожуєте шкіру, але все одно з'являються прищі? Виною цьому можуть бути брудні пензлі для макіяжу. Після деякого часу використання на них накопичуються бактерії, піт, жир, бруд, мертві клітини шкіри та залишки косметичних засобів. Регулярне і правильне очищення пензликів — запорука здорової та красивої шкіри.

Як часто потрібно чистити пензлі для макіяжу? Це залежить від того, для яких цілей вони використовуються. Наприклад, якщо для нанесення рідких косметичних засобів (основа, рідкі тіні для повік та ін.) — такі пензлики слід чистити щодня. Усі інші слід мити не рідше одного разу на тиждень.

Якщо не хочете, щоб хімічні сполуки із засобів для миття пензликів потрапляли на шкіру ​і потім в кровотік, спробуйте натуральні засоби.

1. Господарське мило

Окрім мила знадобиться сухий рушник для рук, рулон туалетного паперу та місце, де можна розкласти пензлики для сушіння. Найефективніший і простий спосіб — очистити кожний пензлик окремо. Температура води повинна бути такою ж, як для миття волосся, — не надто гаряча, щоб не пошкодити щетину.

1. Намочіть перший пензлик, нанесіть трохи мила та потріть пальцями між волосками. Повторюйте, поки не побачите, що усі налипання бруду видалено.

2. Промийте під струменем води, поки вода не стане чистою.

3. Покладіть пензлик на сухий рушник на рівну поверхню. Не ставте мокрі пензлі вертикально.

Повторіть процедуру з усіма пензлями. Після цього розкладіть їх на туалетному папері, накрийте таким же шаром і обережно притисніть, щоб видалити зайву воду. Сушіть у теплому сухому місці, наприклад, на освітленому сонцем підвіконні.

2. Рідке мило для посуду

Ще один спосіб помити пензлики — використовувати рідке мило для посуду, воду та чисту губку. Налийте трохи мила для посуду на губку, а потім нанесіть на пензлик. Промийте теплою водою, а потім покладіть на сухий рушник. Сушіть так само, як і в попередньому методі.

3. Яблучний оцет + рідке мило

Для особливо брудних пензлів використовуйте цей рецепт. Яблучний оцет вбиває потенційно небезпечні бактерії, одночасно допомагаючи ретельно очистити пензлики. Змішайте 1 ст. л. чистого яблучного оцту із ½ ч. л. рідкого мила для посуду та додайте склянку теплої води. Покладіть у суміш пензлі й трохи почекайте. Після цього добре промийте кожний пензлик у прохолодній воді, а потім розкладіть їх на сухому рушнику.

4. Перекис водню + мило або дитячий шампунь

Ще одна потужна комбінація для очищення пензликів. Змішайте в мисці з теплою водою декілька крапель дитячого шампуню або мила та чайну ложку перекису водню. Помістіть пензлі у розчин на 10 хвилин, а потім обережно потріть їх у розчині. Після цього промийте прохолодною водою та викладіть на сухий рушник.

5. Дитячий шампунь та вода

Цей метод неймовірно простий. Дитячий шампунь допомагає очистити пензлики навіть від крохмалистих і жирних залишків макіяжу. Спочатку намочіть пензлі у воді, а потім нанесіть трохи шампуню і потріть. Знову промийте пензлі під теплою водою, поки вони не стануть чистими. Видавіть зайву воду, розкладіть на сухому рушнику.

6. Кокосова олія + рідке мило для посуду + мило для рук

Кокосова олія володіє потужними антибактеріальними властивостями та здатна не тільки відбілювати зуби і надавати блиск волоссю, але й ефективно усувати забруднення. У поєднанні з натуральним рідким милом для посуду, милом для рук і теплою водою вона утворює густу піну, яка ідеально підходить для миття пензликів.

Змішайте 1 ст. л. кокосової олії з 1 ст. л. рідкого мила для посуду та 1 ст. л. рідкого мила. Додайте трохи води, щоб зробити густу піну. Акуратно нанесіть цю суміш на кожний пензель, потріть, а потім промийте під теплою водою. Переконайтеся, що вода достатньо тепла, щоб видалити залишки олії.

Читайте далі:

Як дізнатися, коли слід викидати декоративну косметику

Чи може йога для обличчя уповільнити старіння?

Натуральна косметика із фруктових відходів: стартап FRUU

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...