• Відмінна якість ізраїльської косметики

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 4 вересня 2018 року

ⓅНа відміну від багатьох косметичних інтернет-магазинів, ми представляємо у Israel-Cosmetics.com.ua відразу кілька брендів. У нас ви знайдете не тільки ізраїльські косметичні засоби Мертвого моря, але ще кілька популярних ліній. Таким чином ви можете підібрати косметику та засоби гігієни для всієї родини, які за короткий термін дадуть максимальний ефект.

Мінерали

Мінерали, які містяться в Мертвому морі це легендарний секрет для молодості і краси жінок. З давніх-давен прекрасна половина людства прагнула застосовувати енергію з цих мінералів, щоб отримати цілющий ефект і омолодити шкіру. На сьогоднішній день косметична продукція ізраїльської косметики містить в собі практично весь комплекс цілющих мінералів.

Немає необхідності їздити в Ізраїль для отримання цілющого ефекту: щоб оцінити вплив від перебування в Мертвому морі, досить придбати косметичні засоби ізраїльських брендів, таких як Ahava, Gratiae, Aroma Dead Sea, Christina, Minus 417, Crema, Goldi, Natural Sea Beauty, Botanifique та багато інших відомих брендів. Уся продукція розробляється вченими в прогресивних лабораторіях, де вони використовують новітні технології і древню рецептуру.

косметичні засоби

Наприклад Mineral Skin Osmoter запатентований мінерал косметики бренду Ahava. Даний комплекс містить в собі масу корисних для шкіри і організму речовин (кальцій, бром, магній, калій, і ін.). Це головний компонент, який діє у всій продукції даної торгової марки, він несе в собі воістину цілющий властивості, це помітно відчутно. Дія цього комплексу в основному направлена на збереження і регенерацію шкіри. Після застосування можна буде відстежити такі результати: розрівнювання зморшок, колір обличчя стає рівним, повертається еластичність шкіри.

еластичність шкіри

Переваги нашого магазину косметики: асортимент нашого магазину задовольнить усіх, бо крім ізраїльських виробників косметики у нас ви можете знайти інші відомі бренди. Купівля товару на суму понад 1000 гривень дає вам можливість отримати товар за наш рахунок, а купівля товару понад 1500 гривень, ви отримуєте 5% знижки.

Клієнти нашого магазину стверджують, що мінеральна косметика успішно усуває причини появи проблем зі шкірою і волоссям.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...