Четвер, Жов 29, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Одяг майбутнього вироблятиметься з відходів кокосової біомаси

Четвер, 16 квітня 2020 року

Австралійська компанія Nanollose знайшла спосіб переробки відходів харчової промисловості та кокосової біомаси на екологічне волокно, яке можна успішно використовувати замість звичної бавовни для пошиття одягу.

кокос

Під час виробництва текстилю витрачаються величезні ресурси. Наприклад, щоб виробити кількість бавовни, достатню для однієї футболки, потрібно 2700 літрів води (можна порівняти з кількістю води, яку випиває одна людина за два з половиною роки). Тому одяг із перероблених і альтернативних матеріалів стає все більш популярним.

Не так давно було розроблено взуття з перероблених жуйок, а також кросівки з мікроорганізмами. Тепер же австралійська компанія Nanollose почала використовувати відходи від переробки кокосового горіха для створення нового волокна, яке має набагато менший екологічний слід, ніж бавовна.

Nanollose назвали своє нове волокно Nullarbor. Воно являє собою синтетичну форму віскози та виробляється за допомогою мікробів, які перетворять відходи біомаси на целюлозу.

На початковому етапі в якості джерела волокна використовуються побічні продукти кокосового горіха з Індонезії. Але як тільки виробництво буде налагоджено, планується застосовувати й інші види відходів. Зрештою такий процес призведе до зменшення витрат природних ресурсів.

За словами генерального директора Nanollose Альфі Германо, «перетворення відходів біомаси пивоварної, виноробної та харчової промисловості на волокна дозволить використовувати порівняно невелику кількість води і енергії під час виробництва».

Сучасні споживачі вимагають від своїх улюблених брендів підвищення екологічної безпеки, тому Nanollose впевнені, що компанії, які йдуть шляхом екологічних змін, отримають всебічну підтримку.

Читайте далі:

Нові кросівки з перероблених жуйок

Віддавати непроданий одяг нужденним, а не викидати: новий закон у Франції

Штучно зістарені джинси Levi Strauss тепер будуть створюватися за допомогою лазера

Comments   

загрузка...