• Як вибирати шпалери для спальної кімнати

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 28 серпня 2018 року

ⓅРізновиди шпалер, такі як вінілові, флізелінові, паперові та текстильні, мають характерні перевагами, властивими окремо для кожного виду. Завдяки вініловим шпалерам стає можливим приховати нерівну поверхню стін, і при цьому вони досить міцні і прослужать довго.

Бамбукові шпалери найбільше цікавлять людей, схильних до творчості, оскільки такий рід шпалер використовують під фарбування, і зміна кольору можливе в будь-який час.

Паперовий вид шпалер виготовляється з натуральних матеріалів і має помірну вартість. Текстильні шпалери вибирають для себе любителі екологічно чистих матеріалів.

Шпалери, у виготовленні яких використовуються натуральна сировина, відмінно підійдуть для спальні. Ще однією їх перевагою є звукоізоляція. Що ж стосується вінілових шпалер, вони в спальній кімнаті вкрай небажані.

Якщо ви затіяли ремонт і хочете придбати шпалери європейської якості, заходьте на сторінку: Обои bn international, тут представлений широкий асортимент товарів за прийнятною вартістю.

Вибір кольору шпалер

При виборі шпалер для своєї спальної кімнати слід враховувати свої пристрасті, оскільки, якщо ви є шанувальником спокійним пастельних тонів, не варто зупиняти вибір на яскравому забарвленню - кімната такого виду не буде для вас затишною. А червоний колір шпалер краще всього повністю виключити для спальні.

Для кімнати відпочинку найбільше підійдуть оливковий, бежевий, холодний блакитний колір і персиковий. Такі відтінки є класичними, і їм найбільше віддають переваги під час оформлення спальні. Кімната такого виду НЕ буде стомлюючою для очей, і крім цього завдяки таким відтінкам вибір потрібних меблів не складе ніяких труднощів.

Людям, які мають творче мислення, і любителям яскравих забарвлень досвідчені психологи не рекомендують використовувати в оформленні спальної кімнати занадто темні і яскраві кольори. Висловити свою індивідуальність можна за допомогою додаткових аксесуарів і предметів інтер'єру, видалення яких можливо в будь-який час. У спальній кімнаті з однотонними стінами для пожвавлення інтер'єру використовують різноманітні картини і композиції з квітів.

Під час вибору шпалер в спальню також слід враховувати сторони світу з вихідними вікнами. Якщо це південна і східна сторони, які є сонячними, то перевагу слід віддати холодним відтінкам. Вони будуть врівноважувати брак сонця, що є важливим в літній період часу.

У тому випадку, якщо це північна і західна сторони, кількість потрапляння сонячних променів значно менше, а тому найкраще зупинити свій вибір на теплих відтінках, таких як пісочний, жовтий або персиковий.

 

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...