• Цікаві факти про нагороди

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 28 серпня 2018 року

Найнезвичайні нагороди в світі

За всю історію людства було придумано безліч не тільки почесних, але й неоднозначних і часом просто дивних нагород. Чого варта одна тільки премія Дарвіна, яка присуджується людям, які втратили можливість залишити після себе нащадків або померли через власну дурість. Наприклад, одним із найвідоміших лауреатів такої премії став якийсь єгиптянин, який через небажання розплачуватися за випите в барі пиво стрибнув у вікно в надії втекти від бармена, але влучив прямо в пащу крокодила, якому, мабуть, навіть і не снився настільки доступний і необережний обід.

Таку нагороду, як "Золоту малину" не прагне отримати жоден режисер або актор. "Малина" присуджується тільки тим діячам кінематографа, які відверто погано зіграли ролі, зрежисували фільм або ще якось невигідно продемонстрували себе перед глядачами.

У 80-х роках була заснована премія "Пігасус", яка вручалася тим, хто зробив найбільш значний внесок у розвиток псевдонауки. Не дивно, що багато вчених бояться такої премії як вогню, адже її присудження може поставити хрест на успішній науковій кар'єрі.

Різноманітні нагороди і премії прийнято присуджувати працівникам на багатьох підприємствах, і треба сказати, що такі нагородження досить добре стимулюють співробітників на нові звершення. Щоб замовити сувенірну продукцію і всілякі нагороди, варто звернутися до компанії "Матріс" (https://matrice.com.ua/catalog/izgotovlenie-znachkov), майстри якої завжди готові швидко і якісно виконати будь-яке ваше замовлення.

Найвідоміші нагороди

Однією з найбільш відомих і унікальних нагород є орден "Перемоги", яким були нагороджені всього 17 чоловік. До цього часу жодна з цих нагород не була виставлена на продаж, тому визначити реальну вартість ордена неможливо.

У Британії дуже престижною вважається нагорода "Хрест Вікторії", яка була заснована після закінчення Кримської війни. Цікаво, що матеріалом для виготовлення цих нагород досі служить бронза із захоплених під час війни російських артилерійських знарядь.

Найбільш же бажаною нагородою для будь-якого вченого є усім відома Нобелівська премія. Вручення нагороди відбувається щороку в один і той же день — у день смерті Нобеля.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...