• Студія яскравих подій "Пікан" - Ваше свято в правильних руках

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 7 серпня 2018 року

ⓅСтудія яскравих подій "Пікан"- це команда веселих, креативних, позитивних однодумців- які отримують задоволення від того що роблять. Те, чим ми займаємося важко назвати роботою - це просто стиль життя! Наше життеве кредо: Ми не можемо додати днів до життя, але ми можемо додати ЖИТТЯ до Ваших днів! Нам постійно хочеться творити і витворяти, пробувати щось нове, дарувати святковий настрій та отримувати щастя від вдячних посмішок наших улюблених клієнтів.

святкування

Наша Студія заснована в 2009 році і на початку налічувала троє працівників, які на своїх тендітних плечах несли всі турботи: організація свят, проведення свят, написання статей та сценаріїв, створення шоу програм, оформлення. Тепер Студія налічує 20- професіоналів, які готові зробити будь-яке свято незабутнім та неповторним. За час існування Студії було Все і взлети, і падіння, і ейфорія, і розчарування але жодного разу не було бажання здатися. Ми віримо в те, що наші ідеї і творчі пориви потрібні і це наша рушійна сила, наш стимул рухатися вперед!

За роки роботи було багато кумедних історій пов'язаних з нашою назвою" Ало... це Пелікан?... - не раз чули ми у слухавці. Або: це Ви займаєтеся пікапом? Нас досить часто запитують чому саме Пікан? Що означає ця назва? Ми з радістю розповідаємо усім бажаючим, що Пікан - це один з прототипів древньоєгипецького Бога багатства. Ось так все просто:)

свято

Успіх нашої роботи, мабуть, в тому, що ми насправді хочемо зробити кожне свято ідеальним. Ми перфекціоністи своєї справи, і тому коли чуємо чи читаємо позитивні відгуки, подяку за пророблену роботу розуміємо, що ми займаємося саме тим, що потрібно людям! Також вдячні за всі зауваження - не будемо кривити душею за 10 років роботи бувало різне - особливо на початку, адже це плацдарм для нових взлетів. Студія яскравих подій "Пікан"- це місце де немає неможливого - ми спробуємо втілити навіть найвідчайдушніші ідеї! Адже це так весело творити!

У нас дуже дружний творчий колектив. Ми обожнюємо проводити разом час, святкувати дні народження та влаштовувати один одному сюрпризи та розіграші. Ми зовсім не подібні на Чоботаря без чобіт:) У нас важко здивувати дизайнера який прийде на роботу в свій день народженна, а його чекає проходження квесту вкінці якого чекає довгоочікуваний подарунок. Чи компанія з плакатом та в костюмах казкових героїв під вікном будинку іменинника. Та коли треба організуватися для втілення проекту ми відкидаємо всі жарти на потім і цілком занурюємося в клопітку, але таку улюблену справу!

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...