• Кішр: кавовий чай або чайна кава?

  • Вівторок, 28 серпня 2018 року

Кішр, інша назва якого — каскара (cáscara), за звичкою називають чаєм, хоча фактично цей напій — не чай. Його отримують, заварюючи у чайнику лушпиння кавової ягоди.

Однак не можна сказати, що кішр — це кава. Деякі визначають його як «кавовий чай».

Протягом тривалого часу цей напій вживали лише в Ємені та Ефіопії, а потім він став популярний і в інших країнах. Сьогодні найкращий кішр постачають із Південної Америки, зокрема з Коста-Рики. Напій має незвичайний і приємний смак і його неодмінно варто спробувати.

Як отримують кішр?

Після збору стиглі плоди кавового дерева відправляють на переробку, де відокремлюють м'якоть і шкірку від зерен. Зерна сортують і згодом після обсмажування з них роблять каву.

Колись цю лузгу просто відправляли в компост або утилізували іншими способами, але виявилося, що з неї можна приготувати незвичайний напій! Тому лушпиння стали висушувати окремо на сонці.

Напій з лушпиння готують таким же чином, як заварюють звичайний чай: заливають окропом і дають настоятися кілька хвилин. За смаком цей напій не схожий ані на чай, ані на звичайну обсмажену каву.

Хоча кішр і залишається рідкісним напоєм, але поступово його популярність зростає, і в деяких країнах більш високий попит саме на лушпиння, а не на зерна кави.

Аїда Батлє, яка вирощує каву на своїй сімейній фермі в Санта-Ана у Сальвадорі, каже, що вона отримує $7 за фунт (близько 0,45 кг) кішра, тоді як середня ціна на каву коливається близько $1,2. Така низька ціна на каву тримається вже близько двох років через надлишок бобів арабіки.

Кішр — приготування та дегустація

Кішр не можна класифікувати як каву, адже він не зроблений із бобів. Але це також і не чай, тому що він зроблений із плодів кавового дерева. Деякі кажуть, що найкраще відносити кішр до фруктового відвару або трав'яного чаю. Він трохи солодкий і має фруктові ноти. У напої міститься кофеїн, але тільки близько чверті від його кількості в каві.

Оскільки кішр готують як чай, його можна зробити гарячим або холодним, використовуючи будь-який спосіб, яким ви любите заварювати чай. Іноді в напій додають різні спеції, цукор або мед.

Ось декілька варіантів приготування кішра:

Читайте далі:

Матча — супернапій для здоров'я та довголіття

Найефективніший детокс-напій — яблуко, імбир і лимон

Смачна «Риба по-кантонськи» на пару та історія шеф-повара, який був змушений оголосити голодування

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...