• Навіщо потрібен фен-шуй для меблів

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 22 серпня 2018 року

ⓅПро практику фен-шуй сьогодні чув кожен. Її метою є забезпечення максимального затишку, гармонії і комфорту людського життя, і далеко не останню роль в цьому відіграє правильне розташування меблів в наших будинках. Існує кілька основних принципів, дотримання яких дозволить нам досягти гармонії зі своїм оточенням і з самими собою.

Головне, чого слід уникати в розстановці меблів у домі — це їх надмірне нагромадження. Адже в перевантаженому просторі буде дуже багато перешкод для вільного руху життєвої енергії ці, яка буде постійно наражатися на гострі кути меблів. Але і взагалі уникати гострих форм не варто — як стверджують майстри, саме баланс гострих кутів і округлостей дасть можливість ці безперешкодно текти в стінах будинку.

спальня

Правильні меблі

Нормальному руху ці сприятимуть вбудовані меблі, розташовані уздовж стін. Популярні сьогодні шафи з дзеркалами потрібно розміщувати так, щоб в дзеркалі не відбивалися двері або сходи — в іншому випадку в будинок може прийти біда.

Розміщувати меблі в кожній кімнаті потрібно, відштовхуючись від положення її головного предмета, адже саме біля нього будуть починатися потоки ці. У спальні таким предметом буде ліжко, в кухні — плита і т.д. Що стосується кухні, то в ній слід уникати сусідства плити і мийки — адже енергії вогню і води неодмінно будуть протистояти один одному. У жодній з кімнат не повинно бути темних кутів, через те, що вони є улюбленими притулком поганої енергії ша, якій зовсім не місце у вашому домі.

Дуже обережно слід ставитися до розміщення у себе вдома антикварних речей. Адже кожна з них несе енергію свого колишнього власника. Завжди є ризик того, що якщо людина в житті була нещасливою, то ця негативна енергія буде виділятися із речей, що колись належали їй речей, отруюючи простір у вашому будинку.

меблі для новосілля

Що в першу чергу потрібно придбати для новосілля?

Після покупки нового житла слід в першу чергу подбати про меблювання спальної кімнати та придбати зручне ліжко. До нього потрібно підібрати матрац, при цьому вибирайте тільки якісний, бажано без пружин або з окремими пружинами, укладеними в індивідуальні мішечки.

кухня

Меблі для кухні

Дуже важливо купити якісний кухонний гарнітур, з достатньою кількістю шафок і робочих поверхонь. Також необхідно відвідати меблевий магазин, де продаються кухонні куточки в https://promebli.ua/ — хороший куточок дозволить комфортно розміститися всім вашим близьким за сімейною трапезою. Для вітальні слід придбати хорошої якості диван — на ньому завжди можна відпочити самому, також диван незамінний тоді, коли в ваш новий будинок завітають перші гості.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...