• Як знайти хорошу роботу - 9 порад

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Субота, 18 серпня 2018 року

℗Щоб знайти роботу вашої мрії, недостатньо просто переглядати вакансії вашого міста, в якому ви перебуваєте. Пошук роботи — складний і трудомісткий процес. І ви успішно впораєтеся із завданням тільки в тому випадку, якщо будете дотримуватися певних правил:

 пошук роботи

1. Будьте готові прикласти зусилля. Нажаль, для пошуку роботи (https://jobeka.com/) вашої мрії доведеться потрудитися, адже Вакансія не знайде вас сама. Потрібно буде витрачати час не тільки на перегляд оголошень, а й на розсилку резюме, похід по організаціям, щоб подати резюме до відділу кадрів.

2. Не шукайте виправдань. Ви вважаєте, що хтось із ваших знайомих влаштувався на престижну посаду тільки завдяки протекції і зв'язкам? Усе може бути, але такі випадки є поодинокими. Якщо компетентний і кваліфікований фахівець проявляє завзятість і старання при пошуку роботи, його зусилля не залишаться без винагороди.

сильні сторони

3. Визначте свої сильні сторони. Перед тим, як розміщувати резюме, визначте, чим ви відрізняєтеся від інших претендентів, які претендують на аналогічну посаду. Чим більше відмінностей ви знайдете, тим вищі ваші шанси влаштуватися на бажану посаду.

4. Не розмінюйтеся на менше. Часом здобувачі погоджуються на менш підходящу роботу, поки немає вакансій в необхідному сегменті. Дошка оголошень щодня поповнюється безліччю пропозицій від роботодавців, але ви повинні шукати саме ту роботу, на якій хочете працювати. Інакше незабаром вам доведеться знову проходити той же самий шлях і витрачати не тільки власні сили, а й час.

5. Задійте знайомих. Принцип «сарафанного радіо», як не дивно, в більшості випадків спрацьовує дуже ефективно. Тому залучайте до пошуку роботи не тільки близьких друзів або родичів, але і знайомих. Цілком можливо, що серед них є людина, яка вже знає про наявність відповідної вакансії.

на роботу

6. Не зменшуйте своїх переваг. Пам'ятайте, що влаштовуючись на роботу, ви надаєте честь своєму роботодавцеві. Не потрібно применшувати власних можливостей і переваг, позиціонуючи себе як невдаху чи фахівця з невеликою кваліфікацією. Однак пам'ятайте, що зайва самовпевненість навряд чи зіграє вам на руку.

7. Не байдикувати. Пошук роботи — процес тривалий і трудомісткий. Будучи здобувачем, ви повинні працювати не менш ретельно, ніж на своєму робочому місці. Витрачайте на вирішення питання про працевлаштування не менше 3-5 годин на день.

8. Вчіться приймати відмови. Не чекайте, що на першій же співбесіді вам запропонують постійну роботу. Будьте готові до труднощів. На шляху до заповітної мрії можуть бути і відмови, і зауваження.

9. Пам'ятайте про особистісні якості. Ви не тільки працівник, а й особистість. У багатьох сучасних компаніях персонал розцінюють не тільки як робочу силу, а приділяють особливу увагу особистісному зростанню і розвитку персоналу. Тому навіть на етапі співбесід не забувайте демонструвати свої хороші особистісні якості.

***

Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...