• Як вибрати зимову куртку: поради покупцеві

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 15 серпня 2018 року

При виборі верхнього одягу на холодну пору року важливо керуватися не тільки модою, а й іншими не менш важливими параметрами.

Необхідно звертати увагу на:

  • якість матеріалу — необхідно віддавати перевагу одягу з м'якою і теплою на дотик тканиною, щоб взимку не мерзнути;
  • правильний фасон — потрібно завчасно дізнатися, який фасон вам пасує, а на який зовсім не потрібно і дивитися;
  • декор, шкіра, додаткова фактура — тут головне не переборщити, адже грань ця дуже тонка, тому варто зовсім відмовитися від прикрас, якщо ви не дуже розбираєтеся в таких питаннях;
  • довжина — тут важлива не тільки краса ваших ніжок, а й вікові особливості і рамки, а то, носити чи занадто короткі або занадто довгі куртки диктує скоріше мода, ніж теплові якості одягу;
  • розмір — ідеальним звичайно залишається ваш розмір, тобто не менше і не більше його. Також будьте обережні: у деяких існує уявлення, що якщо купити одяг на розмір більше, то він буде приховувати ваші зайві кілограми.

Насправді ж ви будете лише більше мерзнути і виглядати незграбно.


ⓅНіякі морози не змусять вас сидіти вдома, якщо у вас є тепла і зручна куртка від магазину Kurtki life. У цьому фірмовому інтернет-магазині проходять акції та знижки на багато товарів!


Що стосується утеплювача, то сьогодні в фаворитах наповнювачі — холлофайбер і натуральний пух. Обидва вони якісні і добре зберігають тепло тіла. Їх відмінностями є те, що холлофайбер має додатково вологозахисні функції і особливо підійде для осені або дощової зими. Натуральний пух ж ідеальний для сильних холодів, але може не підійти алергікам.

Виробники курток зазвичай шиють одяг на стандартну фігуру, але в реальному житті типів фігур багато. Спочатку визначте свій тип фігури, це дозволить підібрати одяг під себе, щоб гідності підкреслити, а недоліки сховати. Швидше за все, ваша фігура одна з трьох типів: Х — пісочний годинник (однакового розмуру плечі і стегна, тонка талія); А-подібний силует (важкий низ, вузькі плечі); Т-подібна фігура (виділяються широкі плечі).

Найлегше буде підібрати одяг до Х-образної фігурі, більшість моделей одягу в магазинах личитимуть людям з таким типом зовнішності. Що стосується Т-подібної фігури, то широкі плечі допоможе візуально зменшити двубортна куртка або подовжені моделі. А-образні фігури врятує прийом акцентування області плечей і грудей контрастним світлим кольором і збільшеним коміром, або великим воланом.

Нехай вам щастить з вибором і не соромтеся міряти!

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...