• Найефективніший детокс-напій — яблуко, імбир і лимон

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Понеділок, 4 вересня 2017 року

Детоксикація організму — це відпочинок, очищення та живлення тіла зсередини. З цим завданням справляються натуральні фрукти та овочі. Але існує три інгредієнти, які краще за все виводять з організму токсини. З них можна приготувати сік.

У світі, де ми живемо, багато токсинів. Вони є в їжі, забрудненому повітрі приміщень і на відкритому повітрі, в димі, пестицидах. Все це потрапляє в наш організм і залишається там у вигляді токсинів, які складно вивести. З часом це призводить до захворювань і хронічного нездужання.

Саме тому організм потребує детоксикації, під час якої очищається організм, відроджується його природна здатність підтримувати оптимальне здоров'я і захист від хвороб.

Очищувальні дієти з використанням природніх компонентів можуть здатися сучасною тенденцією до оздоровлення, але люди використовували методи природного чищення організму протягом сотень років. Під час детоксикації тіло очищається та оновлюється, наповнюється енергією.

Рецепт очищувального соку від Ritual Wellness допомагає підвищити імунітет, допомогти травленню і поліпшити самопочуття.

Він містить тільки три інгредієнти: лимон, імбир і зелене яблуко. Хоча на перший погляд рецепт може здатися надто простим, але його дія дуже сильна.

Лорі Кеньон Фарлі з Ritual Wellness каже: «Перевага цього соку в тому, що його можна пити в будь-який час. Це гарантує те, що ви кожен день будете наповнювати своє тіло поживними речовинами. Ви також можете випити його в середині дня для природного підвищення енергії замість кави-брейка».

Цей сік багатий на антиоксиданти, які уповільнюють старіння організму. Високий рівень вітамінів А, В і С допомагає очистити печінку і видалити слиз з організму. Також він покращує травлення, оскільки імбир добре заспокоює шлунок і допомагає при нудоті.

Детокс-сік з яблука, лимона і імбиру

Складові:

• половинка очищеного лимона;

• 2 зелених яблука;

• 1 шт. свіжого кореня імбиру завдовжки близько 2,5 см.

Приготування:

Видавіть лимон, яблука та імбир через соковижималку. Перемішайте, якщо необхідно, і насолоджуйтеся напоєм.

Одна порція — близько 28 г. За бажанням можна збільшити частку яблука в цьому рецепті.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...