• Трендові аксесуари для смартфонів Meizu

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 22 серпня 2018 року

ⓅСмартфони Meizu швидко завоювали популярність завдяки відмінним технічним характеристикам і невеликій вартості. Також моделі китайського виробника відрізняються високою надійністю, що гарантує багаторічне використання. Втім, навіть найякісніший і міцний корпус не здатний запобігти наслідкам ударів і падінь, тому для захисту телефону кожному користувачеві рекомендується придбати відповідні аксесуари. Ми розглянемо різновиди захисних виробів, щоб кожен власник Meizu зміг визначитися і придбати найбільш вдалий аксесуар.

Захисні чохли

В процесі експлуатації апарат неминуче контактує з гострими предметами, навіть при максимально дбайливому ставленні. Також часто трапляються падіння на тверді поверхні, що призводять до поломки електронних пристроїв. Сучасні силіконові чохли повністю запобігають такій проблемі — пружний матеріал розподіляє кінетичну енергію по поверхні корпусу, не даючи пошкодитися важливим деталям. Додатковим плюсом аксесуарів є дизайнерське оформлення. Наприклад, чохол для Meizu M3/M3S дозволяє персоналізувати свій пристрій і виділитися серед інших користувачів завдяки героям Disney.

Броньоване скло

Безліч власників смартфонів жалкують, коли апарат падає на тверду поверхню — така ситуація майже завжди викликає пошкодження скляного дисплея. На щастя, виробники винайшли міцні скла, що клеються поверх екрану. Вони здатні витримувати сильний фізичний вплив, запобігаючи появі тріщин або подряпин. Секрет дії захисного скла полягає в багатошаровому складі, в якому є силіконова основа, стримуючий шар і прозору поверхню з загартованого матеріалу. Сьогодні це трендовий аксесуар для смартфонів від виробника Meizu.

Захисні плівки

Плівки — найдешевші захисні вироби, що перешкоджають утворенню подряпин. Деякі користувачі можуть задатися питанням: навіщо наклеювати плівку при дбайливій експлуатації? У реальності навіть найакуратніше поводження з апаратом здатне привести до утворення подряпин. Досить лише потрапити невечцій піщинці під палець власника телефону і пошкодження дисплея буде гарантовано. Тому захисна плівка є необхідним аксесуаром для покупців Meizu. Крім захисту екрану, вона володіє спеціальним покриттям проти відблисків і олеофобним шаром для недопущення забруднень.

мобільні аксесуари

Де придбати аксесуари?

Ми розглянули три найпопулярніших аксесуарів для смартфонів, здатних подовжити експлуатацію пристрою. Купити такі вироби можна у віртуальному магазині https://fishki.ua/chekhly-dlya-telefonov/proizvoditel-ustroystva-is-meizu/ і отримати приємну знижку. Захисні вироби дозволять додати вашому апарату індивідуальність і подовжити термін активної експлуатації.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...