• Як правильно вибрати діловий жіночий наряд

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Понеділок, 20 серпня 2018 року

офісний образ

ⓅЖіноча половина населення будь-якого віку і соціального статусу завжди намагається ретельно піклуватися про свій гардероб і виглядати на вищому рівні, вибираючи модний жіночий одяг https://gols.com.ua/, що підкреслює переваги і приховує недоліки фігури. При цьому грошовий достаток грає не головну роль у зовнішньому вигляді жінки.

Жінки хочуть виглядати ідеально і в ділових, офісних нарядах. Крім «робочого» одягу в базовому гардеробі жінки необхідне повсякденне вбрання. Одяг на будь-який життєвий випадок, який подібно святковому вбранню, що зобов'язаний відрізнятися відмінною якістю і стилем.

Ідеально підібраний офісний образ — гарантія успіху та кар'єрному зросту. Тому варто особливу увагу приділити якості і оригінальності обраних речей.

офісні наряди

З чого повинен складатися гардероб бізнес леді

Належність до класу люкс — не обов'язкова умова для ділового вбрання, але й занадто дешевим він бути не повинен. В першу чергу має значення якість пальто, блуз, піджаків. У наш час робочий одяг — це не нудні і тьмяні кольори, а різноманітність відтінків: від яскравого синього до життєрадісного оливкового.

бізнес леді

Для підкреслення жіночності існує основні елементи гардероба — речі «трансформери», з яких можна збирати різні комплекти з доповненням у вигляді прикрас і взуття.

При виборі моделі віддавайте перевагу класиці і універсальності, які завжди в тренді. Це допоможе витримати стиль і продемонструвати смак. Піджак — основний елемент модниці наших днів. Він комбінується із спідницями, штанами і сукнями, як з класикою, так і іншими модними напрямками.

Якщо ви офісний працівник, вам не обійтися без спідниці-олівця. Її довжина може бути як до коліна, так і до середини гомілки, оптимальна посадка — висока. Чорна спідниця-олівець — це характерна ознака офісного стилю. Відмінне доповнення до неї — легка блуза або водолазка.

верхній одяг

Не варто недооцінювати значення верхнього одягу в жіночому гардеробі. Зараз популярні пальто прямого або крою по талії.

Професіонали рекомендують підкреслювати образ елементами декору, наприклад: шкіряним ременем, стильними годинниками і якісним взуттям.

Створюючи гардероб для себе, необхідно опиратися на способі життя. З якою метою ви купуєте ту чи іншу одежу і чи буде вона поєднуватися з речами, які вже є в шафі.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...