• Антоніо Бандерас та інші зірки на Starlite Gala 2014

  • Оксана Богомаз | Велика Епоха
    Середа, 13 серпня 2014 року
В іспанській Марбельї відбулася яскрава подія у суспільному житті Європи — Starlite Gala 2014. Starlite — це щорічний культурний фестиваль під відкритим небом, з щоденною програмою, яка включає музику, моду, мистецтво, кіно і гастрономію.

Головною метою заходу є благодійний марафон зі збору коштів для доброчинних фондів, яким опікується актор Антоніо Бандерас.

Фестиваль швидко набуває популярності і вже став найбільшою благодійною акцією в Іспанії. До суперзірки Голівуду Антоніо Бандераса приєдналися безліч міжнародних та іспанських знаменитостей, що зробили Starlite Gala 2014 зоряною подією цього літа. Так у 2013 році фестиваль відвідали 62 тисячі осіб, що принесло організаторам понад 40 млн євро прибутку. А цього року фестивалю Starlite передрікають ще більший успіх. Запрошені гості традиційно приоздобили спонсорський автомобіль автографами та «підтримали» захід матеріально.

В центрі уваги на благодійному вечорі, як завжди, опинилися непересічні стильні особистості, які охоче позували перед камерами на червоному килимі. Пропонуємо до вашої уваги світлини з цієї світської події.


Читайте також:
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...