• Диспенсери з паперовими рушниками для кафе, ресторанів і барів

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Понеділок, 27 серпня 2018 року

ⓅБари, кафе, ресторани, а також готельні комплекси завжди пов'язані з безліччю дрібниць, з яких і складається думка про заклад. Тому обладнання туалетів обирається з особливою ретельністю. Наприклад, часто йдуть суперечки за вибір сушарки для рук або паперові рушники, яких великий вибір можна знайти тут: https://rixo.com.ua/. Звичайно ж, позитивні моменти є і в тому, і в іншому випадку.

диспенсер

Якщо брати до уваги облаштування в цілому, то потрібно дотримуватися загальних правил, встановлених санітарними нормами для таких місць, адже саме тут починається і закінчується відвідування закладу.

Сьогодні громадський туалет об'єднує в собі: паперові рушники, урни з педаллю, тримачі для паперу, освіжувачі повітря, йоржики для унітазів — такі, на перший погляд, дрібниці.

Папір більш ніжно висушить шкіру людини, ніж агресивний потік гарячого повітря. Будь-який власник бару, ресторану, кафе або інших закладів бажає зробити все для зручності своїх клієнтів, тому електричні сушарки починають відходити на другий план, а на їх місці з'являються диспенсери або тримачі для паперових рушників.

З боку власників закладів громадського харчування більш економічним варіантом є установка тримача для таких рушників, а не сушарок. Крім того, в разі поломок електричних приладів, потрібно звертатися до фахівців. Паперові рушники для диспенсерів показують очевидні переваги.

диспенсер для туалетного папіру

Власники таких закладів завжди стоять перед вибором: застосування сушарки для рук або використання паперових рушників. Думаючи над цим питанням, люди, які вміють рахувати і розставляти пріоритети, роблять свою оцінку. Критеріями вибору стають: зручність для відвідувачів і матеріальні витрати. Використання, наприклад, електричних сушарок, має на увазі сушку рук протягом 30-50 секунд, при цьому не завжди шкіра стане повністю сухою. А якщо відвідувач захоче умити обличчя, чи допоможе йому сушарка? Тому практичність і зручність рушників не викликає сумніву — це і швидко, і результативно. Важливо, що ніяких черг в туалетах не буде. Якщо навіть в одному приміщенні опиняться кілька людей, вони швидко розійдуться.

Виробляючи точні підрахунки доходів і витрат в закладах громадського харчування, можна помітити, що розумний підхід до обладнання туалетних кімнат допоможе економити кошти.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...