• Чим замінити харчову плівку: 4 безпечних варіанти

  • Середа, 26 вересня 2018 року

Тонка термозбіжна плівка часто використовується в домашньому господарстві — наприклад, для обгортання ємностей з їжею. Вона не підлягає вторинній переробці і найкраще знайти їй гідну альтернативу.

Більшість харчових плівок виготовляють із полівінілхлориду (ПВХ). Цей вид пластику виділяє діоксин — токсин, який впливає на ендокринну систему, може викликати проблеми зі здоров'ям і порушення розвитку. Дослідники вважають, що потенційно токсичні пластмаси із плівки вилуговуються в їжу та напої.

Таку плівку не можна використовувати повторно, тому кожен її шматочок зрештою опиняється на звалищі або у водоймі. ПВХ може не розкладатися до тисячі років, забруднюючи навколишнє середовище.

Чим замінити харчову плівку

Бджолиний віск

Вам потрібно зберегти залишки обіду, шматок сиру та скибку хліба? Тканина із бджолиним воском впорається із цим. Цей варіант придатний для багаторазового використання. Досить взяти натуральну тканину з бавовни та просочити її розплавленим бджолиним воском. Після охолодження нею можна огортати будь-які ємності.

Скляні контейнери

Багаторазові скляні контейнери стають все більш популярними. Посуд зі скла підходить для багаторазового використання, легко миється, а безпечний для організму матеріал робить його найкращим вибором для тих, хто піклується про своє здоров'я.

У багатьох магазинах здорової їжі можна використовувати власну тару при покупці на вагу (потрібно тільки записати її вагу перед походом до магазину).

Обгортка із тканини

Зробіть тканинні чохли або використовуйте японську техніку фуросікі. Для них можна як придбати спеціальну тканину, так і використовувати будь-який шмат квадратної або прямокутної форми, який є під рукою. Виправши тканину, можна повторно використовувати її знову і знову.

Соєвий вощений папір

Звичайний вощений папір містить парафін, який може стати причиною погіршення кровообігу та розвитку діабету. Крім того, він не підлягає вторинній переробці.

Краще вибирати соєвий вощений папір: він компостуємий, нетоксичний і зазвичай виготовляється із безпечних речовин. Соєвий вощений або пергаментний папір — безпечний і екологічно чистий спосіб зберегти їжу так, щоб вона не втратила смак і свіжість. Ідеально підходить для упаковки хлібобулочних виробів, продуктів і делікатесів.

Читайте далі:

Одноразова поштова упаковка відходить у минуле

«Розумний» контейнер для зберігання продуктів попереджає про закінчення терміну придатності

Відвідувачі супермаркету в Англії протестують проти непотрібної упаковки: акція Plastic Attack!

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...