• Скільки м'язів та жиру в тілі: створено домашній 3D-сканер Naked

  • Вівторок, 2 жовтня 2018 року

Стартап зі США Naked Labs створив перший у світі 3D-сканер для тіла, призначений для домашнього використання. За його допомогою можна відстежувати, як змінюється тіло із плином часу: процентний вміст жирової та м'язової маси й інші показники. 3D-сканер вже доступний для покупки.

У який момент дзеркало стає чимось більшим, ніж просто дзеркало? Коли воно перетворюється на 3D-сканер тіла. Стартап Naked Labs розробив перший у світі 3D-дзеркало-сканер, призначений для домашнього використання. Пристрій складається із двох основних частин: власне дзеркала, у якому користувач відбивається в повний зріст, і підставки, яка обертається на 360 градусів і на яку необхідно встати перед початком проведення замірів. Сканер — це інтелектуальне дзеркало з підтримкою WiFi/Bluetooth, у яке вмонтовані датчики для проведення аналізу.

Щоб почати сканування, людина стає на підставку, яка визначає вагу тіла. Вона починає обертатися, роблячи повне коло, і у цей час датчики у дзеркалі сканують тіло та здійснюють обчислення. Для створення 3D-моделі тіла, яка потім візуалізується в додатку, у пристрої використовується інфрачервоне світло. За декілька хвилин модель готова для перегляду в додатку, за допомогою якого користувачі можуть ознайомитися з набором показників, включаючи процентний вміст жиру в організмі, м'язову та жирову масу та графіки, які показують зміни у тілі.

Цей пристрій надає інформацію, доступну раніше лише в дорогих спортивних залах і медичних установах. 3D-сканування показує щоденні зміни в тілі, які зазвичай непомітні. Це може допомогти користувачам мотивувати себе на дотримання режиму харчування та фізичних навантажень.

Пристрій візуалізує всі зміни тіла, дозволяючи спостерігати за ними щодня, порівнювати процентний вміст жиру та м’язів, бачити прогрес і залишатися мотивованим, щоб досягти поставлених цілей.

Співзасновник і генеральний директор Naked Labs Фарада Фарабакшіана говорить: «Для відстеження стану здоров'я та фізичної форми люди шукають методи, засновані на фактичних даних, які не обмежуються виключно показниками ваги».

Сканер має розмір звичайного повнорозмірного дзеркала та коштує $1395. Naked Labs сподіваються, що можливість більш детально вивчати зміни у тілі допоможе користувачам зрозуміти, як дієта, фізичні вправи та інші щоденні звички впливають на організм.

Читайте далі:

Вплив медитації на організм — дослідження

У майбутньому люди не будуть використовувати ключі та паролі: що таке біометрія

3D-принтер надрукує органи для трансплантації

Створено «розумний» гаджет, який допоможе впоратися зі стресом

Гаджет-бирка рятуватиме життя пацієнтів: винахід зі США

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...