• Створено пристрій, який допомагає ходити людям із хворобою Паркінсона

  • Понеділок, 10 вересня 2018 року

1_12.jpg

Новий винахід WalkAid від китайської компанії MedEXO Robotics допомагає ходити людям із хворобою Паркінсона. Він працює за допомогою візуального контрольного пристрою і тактильних устілок, повідомляє Springwise.

Завдяки розвитку технологій у сфері охорони здоров'я відкриваються все нові можливості для лікування захворювань. Переносні електронні пристрої пропонують способи самоконтролю й управління симптомами різних станів здоров'я. Одне з таких нововведень — кишеньковий пристрій, розроблений у Перу, який допомагає людям, що страждають від гіпергідрозу (підвищеного потовиділення), управляти симптомами за допомогою електричних імпульсів.

Від хвороби Паркінсона страждають 10 мільйонів чоловік у всьому світі, чимало з них зазнають уповільнення ходьби та проблем із рухливістю. За такого стану навіть виконання простих рухів, таких як поворот, швидка ходьба або переміщення у вузьких просторах, стає проблематичним, а також може призвести до падіння і травм.

WalkAid використовує сигнальний пристрій, який можна прикріпити до пояса, тростини або штанів. Пристрій включається, як тільки людина починає йти, і допомагає їй, відправляючи імпульси для координування ходьби.

Іншим компонентом системи є тактильні устілки. Вони вібрують, задаючи ритм ходьби та допомагаючи користувачеві концентрувати увагу на русі, а не на навколишніх предметах. Крім того, у WalkAid є додаток, у якому можна налаштовувати параметри та переглядати дані.

Компанія MedEXO Robotics розробила також ще один пристрій для людей із нейродегенеративними захворюваннями. Він оснащений роботизованою рукавичкою ExoSteady, яка пригнічує тремтіння у руці.

За допомогою подібних портативних пристроїв можна неінвазивним чином полегшити симптоми хвороб, для яких на даний час не існує ефективних методів лікування.

Читайте далі:

Робот-компаньйон допоможе літнім людям залишатися активними

У Данії літніх людей безкоштовно катають на велорикшах — рух «Велоспорт без віку»

Люди із вадами зору тепер зможуть «побачити» шедеври скульптури

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...