• Створено «розумний» стіл, який реагує на жести рук

  • П'ятниця, 21 вересня 2018 року

1_39.jpg

Компанія зі США створила «розумний» стіл з монітором, який складається із трьох з'єднаних екранів, і оптимізованими бізнес-інструментами, які дозволяють працівникам бути більш продуктивними та виконувати багатозадачні справи, повідомляє Springwise.

Сучасна технологія модернізувала офісні приміщення. Як тільки дерев'яні столи і комп'ютери стали основними елементами робочого простору, з'явилися інновації, що спрощують роботу та перетворюють робоче місце за потребами користувача. Наприклад, офісні ячейки-хаби або шлем, який допомагає зосередитися на роботі.

Промислова компанія Cemtrex розробила свій варіант «розумного» робочого місця. Їхній стіл SmartDesk, за яким можна як сидіти, так і стояти (висота ніжок регулюється), має три монітори та вбудований сканер. Три 24-дюймових сенсорні екрани IPS використовують систему жестів доторків STARK, що дозволяє працівникам переглядати документи та зображення, просто роблячи помахи рукою.

«SmartDesk — це найсучасніший повністю інтегрований робочий простір. Він об'єднує всі потреби сучасного офісу у красивому та інтуїтивно зрозумілому робочому місці, за яким можна як стояти, так і сидіти. Три екрани дозволяють працювати максимально продуктивно», — розповідають розробники.

Стіл оснащений ПК з ОС Windows і процесором Intel Core i8 восьмого покоління, який кріпиться до нижньої сторони столу. Система пропонує різні функції, у тому числі здійснення дзвінків за допомогою помаху руки. На столі також встановлена ​​бездротова телефонна зарядка.

Турбота про правильне робоче місце, яке підтримує здоров'я та добре самопочуття, дуже актуальна сьогодні, коли велика кількість людей працює в офісах. Добре відомо, що сидіти, згорбившись за комп'ютером протягом декількох годин, дуже погано для здоров'я. Така поза призводить до захворювань спини і шиї та може нанести багаторазову шкоду організму у цілому. Рекомендується за можливістю змінювати положення під час роботи, наприклад із сидячого переходити у стояче.

Читайте далі:

«Розумний» стіл піклується про здоров'я офісних працівників — Ergon Desk

В Японії створили «розумний» домашній дисплей із дерева — Mui

Створено «розумний» гаджет, який допоможе впоратися зі стресом

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...