• Металева черепиця і профнастил — якість за доступною ціною

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 20 вересня 2018 року

За останні 10 років покрівельні матеріали в Україні зазнали серйозних змін. Можна відзначити, що вони стали більш якісними, довговічними і отримали прийнятну вартість. Найпопулярнішими покрівельними матеріалами вважається металева черепиця. Вона виготовляється на професійній профільній лінії.

Компанія «Мост-Азия» займається виробництвом і продажем сучасних покрівельних матеріалів, тому знає усе про них і готова поділитися цією інформацією зі своїми клієнтами. Якщо ви думаєте, що ця інформація вам не потрібна, ви дуже помиляєтеся. У ваших планах будівництво? Якщо так, то ви безсумнівно повинні розуміти, яка має бути покрівля у вашого майбутнього будинку. Тут вам допоможуть не тільки обрати якісний товар, але і зробити монтаж металевої черепиці і профнастилу під ключ.

монтаж металевої черепиці

Металева черепиця. Металеві покрівлі — найпопулярніші в останній час. Металочерепиця має найкращі показники використання в кліматичних умовах України. Використання тонколистової сталі, яка піддається гарячому оцинкуванню і холодному штампуванню, дозволяє з будь-якої покрівлі створити привабливу конструкцію, що виконує всі необхідні функції. Тим більше металева черепиця зовнішньо схожа на керамічну. А перевага не тільки у ціні, а у тому, що не викликає додаткового навантаження на конструкцію будинку, захищає від перепадів температур і від опадів.

Металопрофіль покрівельний

Металопрофіль покрівельний. Простий і дуже добротний покрівельний матеріал. Він виготовляється за аналогією з металочерепицею, але має більш просту форму профілювання і відрізняється меншою зносостійкістю. Для домовласників, які дещо обмежені у фінансових можливостях, і не можуть дозволити собі дорогу продукцію, профнастил покрівельний стане ідеальним рішенням. Його використовують при покрівлі промислових приміщень, будівництві невеликих магазинів або кіосків, тощо. Пофарбований покрівельний профлист з полімерним покриттям володіє високими декоративними і експлуатаційними характеристиками.

Якщо вас цікавить якісний товар за найкращою ціною, то краще звернутися до виробника.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...