• В Японії створили літаючого робота, який може трансформуватися в повітрі

  • Вівторок, 18 вересня 2018 року

робот

Команда розробників із Японії створила робота, який може літати та підбирати із землі або скидати різні предмети. Робот також здатний змінювати свою форму в польоті.

Технології постійно вдосконалюються і те, що колись вважалося неможливим, сьогодні втілюється у реальність. Останнім часом спостерігається стрімкий розвиток робототехніки, і одна з останніх інновацій у цій сфері — безпілотні літальні апарати. Ціни на дрони коливаються залежно від функціональності та габаритів і вони стають все більш доступними для широкого кола користувачів.

Дослідники з Лабораторії JSK при Токійському університеті застосували унікальний підхід до створення літаючої техніки. Вони розробили DRAGON, багатоланковий робот із двома роторами, що має здатність вільного трансформування в повітрі.

Конструкція прототипу складається з об'єднаних модулів на шарнірах. Всього модулів чотири, і цим він нагадує квадротор. На кожному шарнірі закріплена пара канальних вентиляторів (двигунів), за допомогою яких робот може змінювати напрямок під час польоту. Модель управляється Intel Euclid, міні-комп'ютером із камерою RealSense. Заряду від акумуляторної батареї вистачає на три хвилини перебування в повітрі.

Найбільше вражає здатність робота змінювати форму за потребою, наприклад, переходити із вигнутого положення у пряму лінію при проходженні через вузький простір.

Зрештою функція літаючого робота буде полягати у захопленні різних об'єктів за допомогою пристроїв із двома пальцями, розташованих на обох його кінцях.

Читайте далі:

Робот-помічник для саду поливає рослини та відлякує шкідників

Перевіряти мости на наявність несправностей тепер зможе автономний робот

Робот-компаньйон допоможе літнім людям залишатися активними

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...