• Створено інтелектуальну палицю для людей із вадами зору — WeWALK

  • П'ятниця, 31 серпня 2018 року

У Туреччині створили необхідну річ для людей із вадами зору — інтелектуальну палицю WeWALK, у яку вбудовано ультразвукові датчики. Вони попереджають людину про перешкоди та допомагають безпечно пересуватися, повідомляє Springwise.

Інноваційні досягнення у сфері технологій можуть змінювати життя людей. Слабозорі, основними помічниками яких були колись собаки-поводирі, сьогодні можуть бути більш самостійними й активними. Одна з останніх розробок для людей із проблемами зору — простий у використанні шрифт, якому можна швидко навчитися.

Не так давно з'явився ще один винахід у цьому напрямку: інтелектуальна палиця із сенсорним пристроєм WeWALK. Створена Young Guru Academy, вона допомагає сліпим бути більш незалежними за допомогою технології запобігання перешкод. Пристрій, у який вмонтовані ультразвукові датчики, може миттєво повідомляти користувачу вібрацією, коли на землі або підлозі виявлені об'єкти, через які потрібно переступити.

Технологія побудована на відкритій платформі: це означає, що в неї можна інтегрувати додаткові додатки. У смарт-палиці є мікрофон, який підтримує такі додатки, як Google Maps для навігації голосом.

Палиця також оснащена звуковими оповіщеннями, світлодіодним індикатором безпеки, отвором для зап'ястя та м'якою рукояткою. Завдяки набору програм та інструментів її можна адаптувати до індивідуальних потреб користувача.

Творці WeWALK презентували свою новинку на краудфандінговой платформі Indiegogo і, як очікується, старт-палиця буде продаватися за ціною $349.

Читайте далі:

Люди із вадами зору тепер зможуть «побачити» шедеври скульптури

Створено простий і зрозумілий шрифт для людей із вадами зору — ELIA Frames

Як уберегти зір, працюючи за комп'ютером

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...