• Своя справа: міні ательє

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 21 листопада 2018 року

Сьогодні багато людей відкривають свою справу, щоб працювати на себе. А якщо є хобі яке зможе стати своєю справою і давати заробіток — вам пощастило. Розглянемо більш детально відкриття свого міні ательє.

В умовах сучасної розхитаної економічної системи відкрити свій бізнес вклавши зусилля і кошти може кожен, а от не прогоріти і залишитися на плаву не кожному під силу.

А як же йдуть справи у справі пошиття одягу? Це ремесло не втратить своєї актуальності з декількох причин. По-перше, у швейних ательє можна за помірною ціною пошити нову сукню або вдихнути «нове життя» в старі джинси, заощадив на купівлі нової речі. Адже в умовах сучасної кризи люди намагаються всіляко мінімізувати свої витрати. По-друге, таким способом можна вирішити питання власного безробіття.

Так що ж все-таки потрібно для відкриття міні ательє?

Вибрати якісне обладнання для бездоганного результату. Ні для кого не секрет, що для того щоб отримати якісний кінцевий продукт необхідно відповідально поставитися до самого процесу виготовлення продукту. На сайті “Софітекс” https://sofitex.com.ua/ ви зможете знайти високоякісні швейні машинки, обладнання для викроювання, гладильне обладнання, допоміжне обладнання та усе необхідне для ательє.

Вибрати найбільш вигідне розташування і вивчити конкурентів. Потрібно підібрати локацію, де проходить або живуть багато людей (промзони — не підійдуть) і найменшою кількістю конкурентів.

Визначитися зі стартовим капіталом. За середньостатистичними даними, для відкриття свого міні ательє у Києві, знадобиться близько 26 тисяч гривень, які окупляться трохи більше ніж за 5-6 місяців. Для початку потрібно придбати необхідне обладнання і меблі. У цьому списку знаходиться найнеобхідніші компоненти, такі як: пара швейних машинок, манекен, примірочна, лампи, вішалка, прасувальна дошка та ін.

Реклама і маркетинг. Через те, що ми живемо в століття високих технологій, то реклама на банерах стала не те що не актуальною, а пережитком минулого. Потрібно зосередитися на створенні сторінок у соціальних мережах, контекстній рекламі. Для більшого підвищення продажів не можна забувати про цікаві візитки і знижкових картах для оптовиків і постійних клієнтів.

Розглянути всілякі ризики і способи перестраховки. Є частка ймовірності, що спочатку весь спектр діяльності не буде охоплений. Саме тому необхідно в момент зниження попиту перейти на більш недорогі послуги: пошиття костюмів для музичних шкіл та танцювальних гуртків, пошиття шкільної форми в літній період (серпень) або ж верхнього одягу з жовтня по березень.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...