Субота, Гру 4, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Відомий пластичний хірург зцілився від хронічних захворювань завдяки вправам цігун

П'ятниця, 24 квітня 2020 року

Життя не буває легким. Кожній людині, незалежно від її соціального статусу або рівня освіти, доводиться долати труднощі на своєму шляху. Доктор Утпал Кумар Біт — не виняток. Йому пощастило знайти роботу своєї мрії, очолити відділення пластичної хірургії в одній із найбільших державних лікарень Калькутти. Однак через проблеми зі здоров'ям він почувався нещасним. Одного разу доктор дізнався про давню духовну систему вдосконалення Фалунь Дафа, і відтоді багато що у його житті змінилося.

Доктор Кумар страждав від різних важких захворювань протягом 33 років. Він випробував різні методики лікування, включаючи альтернативну медицину і йогу, але нічого не допомагало.

«У мене було декілька хронічних захворювань, у тому числі хронічна бронхіальна астма. Крім того, у мене була алергія на пил, квітковий пилок, бавовну, різні продукти харчування, холодний вітер і т. д., через що часто виникали інфекційні захворювання горла, а також проблеми з диханням і шкірою», — розповів доктор в інтерв’ю телеканалу NTD India.

Алергія і астма повністю вибили його з колії: «Життя було дійсно нестерпним. Працювати було майже неможливо, я залежав від інгаляторів, частих курсів антибіотиків і дихальних вправ. Протягом 15 років я страждав від гіпертонії і болю в колінах під час руху та ходьби сходами (можливо, це було наслідком остеоартриту, який розвинувся через лікування астми стероїдами). Також у мене були болі в яєчках, чутливість зубів, лупа та інші неприємні симптоми».

Не знаходячи полегшення та пояснення своїм стражданням у сучасній медицині, доктор став цікавитися духовними вченнями. У 2011 році один з колег Кумара познайомив його із Фалунь Дафа (інша назва — Фалуньгун) — практикою вдосконалення душі та тіла, що включає п'ять заспокійливих вправ і заснована на дотриманні принципу Істина-Доброта-Терпіння.

«Дивно, але від першого ж дня, як я почав вивчати Фалунь Дафа і робити вправи, моя астма повністю зникла, а алергічні симптоми набагато полегшилися. Я перестав користуватися інгаляторами і робити дихальні вправи. Я отримав нове життя», — з ентузіазмом повідомляє доктор.

«Мої колеги дуже здивувалися, коли дізналися, як покращилося моє здоров'я. Але вони скептично поставилися до того, що духовна система може так швидко зцілити те, із чим безрезультатно бореться сучасна медицина. Я розповів їм, що у 2005 році медичний коледж Бейлора в Х'юстоні ініціював низку досліджень зразків клітин практикуючих Фалунь Дафа. Результати дослідження показали різке зниження метаболізму (що є відмінною рисою довгожителів), а також підвищену антибактеріальну функцію на клітинному рівні. Я повідомив їм про те, що є ще багато подібної інформації про дослідження у цій сфері», — додав лікар.

Бажаючи поділитися зі своїми земляками чудодійною практикою, яка гармонізує життя, доктор Кумар переклав бенгальською мовою дві книги Фалунь Дафа — «Чжуань Фалунь» і «Фалуньгун». Крім того, він вивчив китайську мову, щоб читати книги в оригіналі та краще розуміти викладені в них принципи.

«Ми бачимо, що люди отримують користь від Фалуньгун, — говорить доктор. — Зараз мені 60 років, а я відчуваю себе на 40. Після того, як я почав практикувати Фалунь Дафа, я не приймаю ніяких ліків. Можу годинами ходити пішки й не відчувати втоми. Крім того, на моїй колись лисій голові виросло багато нового волосся. Я дійсно здоровий і повний сил. Мені важко дібрати слів, щоб висловити подяку Вчителеві Лі Хунчжи (засновнику системи) за те, що він розповів, як сильно може змінитися життя, якщо слідувати у сімейному житті та на роботі принципу Істина-Доброта-Терпіння».

Фалунь Дафа (інша назва — Фалуньгун) — практика вдосконалення, заснована на універсальних принципах — Істині, Доброті й Терпінні. Була представлена широкій публіці майстром Лі Хунчжи у 1992 році в Китаї. Сьогодні практика налічує більше 100 мільйонів прихильників у 114 країнах, проте в Китаї з 1999 року вона піддається жорсткому переслідуванню. Більше інформації ви можете отримати на сайті falundafa.org.

Comments   

загрузка...