• Правильний прийом спортивної їжі

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 10 жовтня 2018 року

Помилкою буде вважатися, що перед інтенсивним тренуванням потрібно пообідати стандартними продуктами, які містять багато білка (м'ясо або яйця). Білок, що знаходиться в цих продуктах, не встигне потрапити до крові, через те, що він перетравлюється кілька годин. До моменту фізичного навантаження ви не встигнете отримати потрібні для росту м'язів амінокислоти. Тому перед початком вашого тренування, і після варто приймати BCCA, рідкі амінокислоти або ізолят.

інтенсивне тренування

Ви приймаєте рідкі амінокислоти? Що ж, тоді кількість білків має бути в два рази меншою. Майте на увазі: займатися з переповненим шлунком категорично забороняється!

Поїсти розумно десь за 3,5 години до початку вашого тренування, причому це має бути обід, що складається на відповідній дієті і має включати і вуглеводи, і жири, і білки. Якщо ви займаєтеся до обіду, і у вас немає бажання вставати раніше, щоб нормально поснідати за три години, одразу перед фізичним навантаженням, то протеїновий коктейль — відмінний варіант! У ньому має бути 20 грамів білка і приблизно такий же (або трохи менший) обсяг вуглеводів, або ви можете використовувати гейнер https://bbr.in.ua/kategorii/gainer, який має хорошу енергоємність.

тренування

На старт: що їсти за 20-30 хвилин до силових навантажень

За півгодини до початку інтенсивних фізичних вправ потрібно з'їсти 0,3-0,4 грамів білка і вуглеводів, причому отримувати протеїн краще з ізоляту, а вуглеводи — з фруктози, глюкози або найзвичайнісінькього цукру. Якщо ви приймаєте рідкі амінокислоти, то тоді обсяг білків повинен бути зменшений у два рази. Важливо: займатися з переповненим їжею шлунком не можна ні за яких обставин!

Тренування: як приймати їжу під час заняття

Щогодини організм повинен отримувати сироватковий протеїн в кількості від 12 до 15 грамів і від 30 до 45 грамів вуглеводів. Таке співвідношення змусить кожен ваш м'яз працювати без втоми. Також до напою варто додати аспарагінову кислоту в кількості 5 грамів. Ця речовина знижує рівень кортизолу, що руйнує м'язи. Цей коктейль дорого вам не обійдеться і в результаті за значно меншу суму ви самостійно приготуєте ідеальне поєднання коктейлю для росту м'язів!

їжа після тренування

Фініш: що вживати після тренування

Рекомендованим джерелом вуглеводів є сік або цукор, а білок отримуємо, змішуючи казеїн і ізолят в пропорції два до одного. На один кг тіла білка знадобиться 0,3-0,5 грамів, а вуглеводів — 0,3-1,5 грамів.

І остання порада: для кращого засвоєння білка випийте коктейль з протеїном під час кардіотренування або до нього. Мається на увазі фізичні вправи протягом п'яти хвилин, в той час як ваш пульс здійснює в середньому 140 ударів протягом хвилини.


Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...