• Огляд Meizu M5 і M5 Note

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 10 жовтня 2018 року

Багато сучасних смартфонів схожі між собою: впізнаваний стиль в актуальному дизайні, схожі технічні характеристики і єдині стандарти безпеки персональних даних. Але так здається тільки на перший погляд.

Сьогодні ми поговоримо про відмінності Meizu M5 від Meizu M5 Note, щоб зрозуміти, який смартфон більш вигідний і більш практичний з точки зору повсякденної роботи.

Перш за все варто відзначити, що M5 Note відрізняється від M5 розміром екрану — 5,5-дюймів проти 5 дюймів. Яскравий і контрастний екран з коректною передачею кольору — справжня знахідка для любителів ігор і відеофільмів, обидва гаджета радують високою якістю.

Який смартфон краще купити?

Хороших смартфонів багато, але відповідь на це питання є. Кращі - це якісні смартфони https://comfy.ua/ua/smartfon/, які за всіма іншими параметрами влаштовують саме Вас! А про смаки, як то кажуть, не сперечаються... Вибираючи магазин для покупки, зверніть увагу на COMFY, адже відомі ритейлери побутової техніки та електроніки в Україні дбають про гарний рівень якості свого товару.

Meizu M5

Деякі користувачі відзначають, що зображення на екрані недостатньо яскраве, але це завжди можна виправити за допомогою ручної настройки.

Дизайн гаджета реалізований настільки вдало, що смартфоном зручно користуватися однією рукою — це стосується як Meizu M5, так і Meizu M5 Note.

Meizu m5 note працює на базі 8-ядерного MediaTek Helio P10, а ось m5 — на базі 8-ядерного MediaTek MT6750. В рамках тестування обидва гаджета показали відмінні результати, тому складно сказати напевно, який процесор більш функціональний.

Як ігрові гаджети Meizu M5 і Meizu M5 Note — не найкращі варіанти. Динамічні картинки відображаються з пригальмованням, а через півгодини роботи пристрій починає перегріватися.

Варто відзначити, що при всій своїй функціональності пристрої потребують зовнішнього захисту. Крихкий і вразливий корпус і дисплей при ударі або падінні дуже легко пошкоджується, а в деяких випадках пошкодження навіть не підлягають ремонту.

Meizu M5 Note

Аксесуари для смартфонів Meizu M5 і M5 Note

Для захисту задньої панелі і корпусу підійдуть чохли-книжки, фліпи, бампери і накладки, які можна замовити в нашому інтернет магазині. Тут представлені тільки найкращі фірмові аксесуари від відомих виробників.

Екрани Meizu M5 і M5 Note також потребують захисту. Уберегти сенсорний дисплей від пошкоджень може прозорий протектор з загартованого скла з ефектом «анти-відблиск».

Протектор легко встановлюється і легко знімається, після чого на дисплеї не залишається слідів. У комплекті з протектором кожен користувач отримує необхідні для установки аксесуари і докладну інструкцію. Для коректної установки захисного скла рекомендується переглянути наочний відеоурок по установці.

Аксесуар M5 Note

Камера

Що ж стосується характеристик камери, то в Meizu M5 і M5 Note вони ідентичні. Якісна 13-мегапіксельна камера добре справляється з насиченим режимом зйомки при денному освітленні. Зйомка у приміщенні з достатнім освітленням теж пройде добре, і знімки вийдуть дуже контрастними.

Також не варто забувати про переваги ручної настройки — розширити можливості камери завжди можна за допомогою додаткових налаштувань або додатково встановлених додатків.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Коментарі