• Як оптимізувати пальне на підприємстві

 • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
  Вівторок, 11 вересня 2018 року

Оптимізація витрат — головний біль багатьох керівників підприємств та фінансових менеджерів. Особливо актуальним це питання стає в кризу, коли на рахунку буквально кожна гривня.

Чи можна заощадити на бензині і дизельному паливі для автомобілів, що знаходяться на балансі фірми, не ризикуючи залишити транспорт без пального?

заправка

Ось кілька порад, які зменшать витрати палива машини:

 • Вчасно проводити ТО: справний автомобіль «їсть» менше палива, ніж той, що має неполадки в ходовій частині, системі охолодження двигуна або, якщо старий акумулятор.
 • Взимку тримати машину в опалювальному гаражі.
 • Заздалегідь опрацьовувати маршрут з урахуванням можливих світлофорів, пробок і максимально допустимої швидкості на трасі.
 • Вести облік палива в баку.
 • Використовувати паливні карти.

Сучасний засіб економії палива

Якщо необхідність своєчасного ТО для автомобіля і залежність витрат палива від швидкості машини відомі більшості водіїв і керівникам автопідприємств, то про економію за допомогою паливних карт мало хто знає.

Що таке паливні карти, і які переваги вони дають?

Паливна карта — це платіжний засіб з чіпом, в якому є вся інформація про встановлені ліміти, кількість і асортимент палива, яке може придбавати її власник, і супутні послуги,що також доступні для оплати картою. На чіпі є інформація і про граничну суму, на яку можна придбати бензин чи дизельне паливо на паливозаправній станції, а також інші послуги, які можуть знадобитися в дорозі, такі як автомийка, шиномонтаж та ін.

Виготовляються такі платіжні засоби зазвичай з пластмаси, що має високий ступінь стійкості до різного роду впливів. Важливо: паливні карти дозволяють проводити всі операції в режимі онлайн, завдяки чому підвищується їх надійність і зручність для клієнта. Зайти в особистий кабінет за паливними картками можна через тестовий вхід.

Сьогодні оплата паливними картами — один з найбільш зручних і вигідних форм розрахунків за пальне та інші товари і послуги на АЗС.

Це один з тих способів оплати, які вигідні всім — від водія до керівника підприємств.

пальне

Які плюси дають паливні карти керівництву компанії?

 • Контроль. Керівник може контролювати автопарк фірми і своєчасно отримувати всю необхідну інформацію про паливні витрати всіх автомашин з особистого кабінету.
 • Дисципліна. Відповідальність працівників на підприємствах, які використовують паливні карти, помітно підвищується.
 • Економія коштів. Можна встановлювати місячні або добові ліміти вибірки дизпалива або бензину.
 • Бухгалтери і фінансовий менеджмент компанії також отримує плюси від нового способу оплати палива.
 • Знижки та економія — це те, від чого не відмовиться жоден працівник бухгалтерії. Паливні картки дають можливість економити до 9%, в залежності від загального обсягу щомісячного споживання палива.
 • Ще один плюс — можливість відстежувати всі операції, що практично зводить до нуля можливість махінацій з паливом, його нецільового використання або розкрадань.
 • Відшкодування ПДВ в розмірі 20% — ще одна стаття, що робить вигідним використання паливних карт.

При всьому перерахованому вище, паливні картки зручні і водіям. Наприклад, вони мають можливість отримати додаткові послуги для себе і автомобіля: автомийку, шиномонтаж, автостоянку. Навіть кафе і готель можна оплатити картою, якщо ліміт на ці послуги в неї закладено.

Завжди вигідно купувати паливо оптом, через те, що ціна на нього рідко падає, але має тенденцію до постійного росту. Тому для автопідприємств вигідно буде придбати власну міні АЗС, щоб зменшити витрати на паливо. Придбавши мобільну колонку, на яку можна встановити лічильники обліку палива https://vlasnaazs.ua/c21-schetchiki-ucheta-topliva/, така можливість дасть керівництву підприємства контролювати витрати палива, оперативно його роздавати та не зупиняти діяльність. Наприклад, для сільськогосподарських підприємств, така станція дасть можливість оперативно постачати паливо при посіві та зборі врожаю.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...