• Будівельна вишка-тури: переваги і призначення

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 30 жовтня 2018 року

Будівельна вишка-тури: переваги і призначення

Вишка-тури призначається для зручного і безпечного проведення всіляких будівельних робіт на висоті. Існує безліч різновидів таких вишок, що відрізняються між собою особливостями конструкції (великий асортимент вишок представлений на сторінці тут).

вишка-тури

Вишки виготовляються з металу, який забезпечує їм достатню міцність, легкість і довговічність. Головною перевагою будь-якої вишки є її мобільність. У розібраному стані її дуже легко перевозити з місця на місце, тому одну і ту ж вишку можна використовувати при будівництві безліч раз і на різних об'єктах. Збірка конструкції на майданчику відбувається досить швидко, тільки при цьому потрібно суворо стежити за якістю з'єднання окремих деталей. З міркувань безпеки після складання потрібно ретельно перевірити всю вежу, і тільки після цього можна приступати до роботи.

Будівельна вишка-тури

Особливості використання вишок-тур

Завдяки компактності вишку можна використовувати навіть на будівельних майданчиках зі складним доступом, розташованих в щільно забудованих районах міста. Доставити в такі місця вишку в розібраному вигляді не складное ніяких труднощів.

Якщо для роботи потрібно монтувати конструкцію з максимальною висотою, то її вертикальні стійки будуть мати потребу в додатковому зміцненні. Для цього використовуються діагональні зв'язки, встановлювати які потрібно через кожні чотири метри по висоті.

 вишка-тур

Настил для вишок-тур також розбірний і складається з декількох частин. Розбірний настил дуже просто піднімати на значну висоту і монтувати. Саме монтаж настилу є заключним етапом монтажу всієї вишки. У настилі є люк, через який на майданчик забираються будівельники, а сам майданчик з усіх боків оточується захисною огорожею. Незважаючи на міцність вишки-туру, кожен будівельник при роботі на великій висоті повинен страхуватися за допомогою спеціального троса. Щоб запобігти нещасним випадкам, потрібно завжди дотримуватися правил експлуатації вишки-туру і ніколи не перевантажувати її. Кожна модель вишки розрахована на певне навантаження, і ця характеристика повинна обов'язково зазначатися виробником.

Важливо дотримуватися правил безпеки і під час монтажу і демонтажу вежі, щоб виключити ймовірність травмування людей, щоб випадково не впали на них елементи конструкції.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...