• Apple Macbook: ключові особливості

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Понеділок, 8 жовтня 2018 року

Бажаючі придбати ноутбук відразу для всіх потреб, зупиняють свій вибір на Macbook не просто так: у нього першокласні характеристики, стильний зовнішній вигляд і надзвичайно легка вага (деякі моделі важать близько 900 грам). Будь-яка модель макбуків апріорі стане хорошим вибором, але підібрати саме ваш пристрій маючи чіткі критерії, не так вже й просто. У великій кількості специфічних характеристик може загубитися будь-хто, особливо ті, хто вперше замислюються про покупку макбука.

Apple

Купуючи ноутбук Apple вам слід звернути увагу на основні характеристики, за які ця техніка так високо цінується:

  • Ви зможете згодом істотно збільшити первинний об'єм оперативної пам'яті, аж до 32 ГБ.
  • Заряд батареї тримається близько 10 години, чого цілком достатньо для повного робочого дня, але якщо необхідно більше, ви можете підібрати модель з двома акумуляторами.
  • За розміром екран макбуків розрізняється не сильно: найбільш популярні моделі мають діагональ 12-15 дюймів.
  • Стандартна чіткість складає 2304x1440. Цього достатньо для відмінної якості картинки, але за бажанням ви зможете підібрати моделі з іншою роздільною здатністю.
  • Якщо порти мають для вас ключове значення, підбирайте відповідні моделі, щоб не переплачувати за перехідники (не вся серія макбуків оснащується стандартним набором портів).
  • У пристроях зазвичай встановлюють SSD жорсткий диск, що забезпечує максимальну швидкість роботи. Якщо його обсягу не вистачає, розгляньте покупку моделі з HDD диском.

Процесор макбуків, як і всі його складові, збираються під конкретне обладнання та ретельно тестуються, завдяки чому їх продуктивність поза конкуренцією. Можна вибрати економічні процесори від 1.3 ГГц. Для підвищеної потужності розгляньте модель з шестиядерним процесором 2.6 ГГц і прискоренням до 3.6 ГГц (але пам'ятайте, що вартість за таке обладнання буде вища).

Macbook

Macbook в Україні

Найбільш широкий асортимент товарів представлений у відомих і надійних торгових мережах. Eldorado є однією з таких: на вибір покупцеві представлений великий перелік найрізноманітніших макбуків. Офіційна гарантія надає впевненості у тривалій роботі пристроїв і їх ремонті.

Необхідність працювати з відео або фото матеріалом може стати ключовим фактором у придбанні цієї техніки: передача кольорів пристроїв Apple розкриває всю гаму кольорів, тому що пікселі мають збільшену апертуру. В межах України тільки відомі торгові мережі можуть надати великий асортимент моделей, це стосується і згаданого вище Ельдорадо https://kharkov.karavan.com.ua/yeldorado/ (в невеликих магазинах асортимент значно гірший).

Крім основної лінійки пристроїв компанія виробник пропонує ультратонкий Macbook Air і більш продуктивний Macbook Pro. У кожної з моделей є свої власні переваги, тому при виборі потрібного макбука варто звертати увагу на всі пропозиції.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...