• Як зняти стрес, не завдаючи шкоди довкіллю

  • Понеділок, 26 листопада 2018 року

Релаксація — один із найкращих способів зняти стрес і поращити психічне здоров'я. Якщо у вас стресова робота і внутрішнє напруження починає накопичуватися, потрібно взяти тайм-аут і витратити декілька годин (або днів) на себе.

На жаль, чимало речей, які допомагають розслабитися, можуть нанести шкоду довкіллю.

Чому деякі товари шкідливі для навколишнього середовища?

Ось деякі з причин, за якими та чи інша річ може бути поганою з екологічної точки зору:

Виробництво. Для отримання нових продуктів з нуля потрібна енергія і сировина. Джерелом енергії може бути спалювання викопного палива, запаси якого не безмежні.

Упаковка. Звичка деяких людей викидати упаковку, не піклуючись про її подальшу долю, призвела до масштабного забруднення навколишнього середовища.

Транспортування. Іноді товар долає тисячі кілометрів, перш ніж потрапити на полиці магазину. Тому, щоб оцінити його вплив на екологію, необхідно враховувати кількість палива, використаного при транспортуванні.

Споживання енергії. Чим більше енергії потрібно для виробництва товару, який ви купуєте, тим негативніше це позначається на екології.

Екологічно безпечні речі для відпочинку

Ось деякі з екологічно чистих варіантів:

Органічні ефірні олії. Ароматерапія стає все більш популярною: ефірні олії, такі як лаванда і бергамот, застосовуються для полегшення різних симптомів хвороби. Однак переконайтеся, що ви купуєте у того виробника, який використовує екологічно безпечний спосіб отримання олій.

Органічні лосьйони і скраби. Для розслаблення та догляду за шкірою також можна використовувати улюблені лосьйони і скраби. Під час покупки зверніть увагу на етикетку: переконайтеся, що всі інгредієнти натуральні. Віддавайте перевагу місцевим виробникам.

Олія CBD або конопляна олія є повністю натуральним продуктом, який отримують із канабісу. Вона здійснює заспокійливий та розслаблюючий вплив. Ця олія дозволена у всьому світі та не містить психоактивних інгредієнтів.

Килимки з перероблених матеріалів. Розслаблення за допомогою йоги та/або медитації — один із найкращих способів зняти стрес. Спокійні вправи та очищення розуму допоможуть знову відчути гармонію і радість життя, і для цього вам не знадобиться багато речей — тільки килимок. Найкраще придбати килимок із перероблених матеріалів, щоб звести до мінімуму негативний вплив на навколишнє середовище.

Біорозкладані квіткові горщики. Садівництво — чудовий спосіб оздоровитися, який приносить і деяку матеріальну користь (коли рослини починають приносити плоди або цвісти). Біорозкладані горщики для квітів допоможуть звести до мінімуму кількість відходів.

Сонячний гриль. Якщо ви часто готуєте барбекю із друзями та сім'єю, варто інвестувати у високоякісне, екологічно чисте обладнання — наприклад, гриль на сонячній енергії або одноразовий біорозкладаний гриль. Під час покупки намагайтеся обирати місцевих виробників. Такий підхід підтримує місцеву економіку та знижує витрати на паливо.

Тепер ви зможете провести приємний уік-енд з упевненістю в тому, що негативний вплив на навколишнє середовище буде мінімальним.

Читайте далі:

Не можете знайти час для медитації? Послухайте музику

Повітряні кулі — таке ж небезпечне сміття, як і пластикові пакети або конфетті

Працюйте у тиші та з комфортом — українці створили шолом Helmfon

Куди здати відходи у різних містах України (мапа від «Великої Епохи»)

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...