• Умивання перед сном — чому це необхідно?

  • Понеділок, 12 листопада 2018 року

Процедура очищення обличчя перед сном складається із видалення макіяжу, вмивання та нанесення зволожуючого крему. Ці дії можуть здаватися досить виснажливими, проте їх необхідно виконувати, щоб підтримувати здоров'я та красу шкіри.

Умивання — одна з найбільш важливих речей, які потрібно робити перед сном.

Чому не варто пропускати цю частину вечірнього ритуалу?

1. Забруднення може призвести до появи прищів

Пори на шкірі, яка регулярно не очищається, забиваються, і з'являються акне. «На макіяж осідають бактерії та бруд від різних предметів — наприклад, мобільного телефону або іншого обладнання», — говорить доктор Хайді Вальдорф, косметичний дерматолог із Нью-Йорка.

2. Шкірі потрібен час, щоб відновитися вночі

Щоб бути здоровою, шкірі потрібен добрий нічний відпочинок. «Незалежно від того, спите ви чи ні, пік клітинного мітозу (поділу клітин, який оновлює шкіру), припадає саме на нічний час. У цей час клітини особливо потребують поживних речовин», — каже дерматолог із Нью-Йорка Денніс Гросс.

3. Шкіра потребує очищення

«Протягом дня на шкірі скупчуються жир і піт, а також різні забруднення з навколишнього середовища», — говорить Джошуа Зейхнер, директор з косметичних і клінічних досліджень у галузі дерматології в Нью-Йорку.

На шкіру осідає все, що знаходиться в повітрі, — від вихлопних газів автомобілів і частинок сигаретного диму до олій від приготування їжі. Якщо не змивати їх зі шкіри, це викличе роздратування, алергію та інші проблеми.

4. Умивання допомагає уникнути проблем сухої шкіри

Вночі організм виробляє менше натурального жиру і шкіра нагрівається. Якщо ви пропустите умивання та зволоження обличчя перед сном, шкіра стане сухою, що викличе почервоніння і подразнення.

5. Незмита туш може пошкодити очі

Якщо ви часто прокидаєтеся з колами навколо очей, це говорить про те, що туш змивається не повністю. Згодом це може призвести до дуже серйозних проблем. Яких? У Австралії жінка прийшла до офтальмолога, скаржачись на сльозоточивість очей. Як виявилося, частки незмитої туші, які потрапили під повіки під час сну, дряпали рогівку її очей. Згодом їх накопичилося стільки, що це призвело до появи дискомфорту і болю. На видалення забруднення витратили близько 90 хвилин, і після цього на рогівці та повіках жінки залишилися шрами.

6. Будь-які засоби для догляду за шкірою найкраще діють вночі

Якщо ви не вмиваєтеся ввечері до нанесення крему, догляд за шкірою здійснюється марно. Адже шкіра відновлюється саме під час сну, і засоби найбільш ефективно діють вночі.

«Якщо ви використовуєте антивікові маски, креми, сироватки та гелі або ж засоби проти акне, вмивайтеся перед їхнім застосуванням: це полегшить проникнення та покращить ефект», — каже Вальдорф.

Читайте далі:

Як дізнатися, коли слід викидати декоративну косметику

Ефективні поради для ділових жінок щодо догляду за шкірою

Здорова шкіра, що сяє — це просто!

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...