• Чому потрібно видаляти родимки на обличчі?

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 21 листопада 2018 року

Раніше родимки на обличчі вважалися ознакою сексуальності та краси. Жінки, у яких їх не було від природи, купували і приклеювали собі штучні. Як відомо, в медицині слова родимка не існує. У науковому розумінні, це — скупчення клітин з пігментами, які мають назву невус. Ставлення до нього у фахівців неоднозначне. Одні впевнені, що він абсолютно нешкідливий, інші вважають, що його поява на тілі загрожує онкологічними захворюваннями.

родимки на обличчі

Видалення родимок на обличчі https://darus.kz/udalenie-rodinok — процедура, до якої звертаються сьогодні все частіше. Це робиться не тільки для здоров'я, але і в естетичних цілях. Пройшли ті часи, коли невус вважався найкрасивішою прикрасою обличчя. Тепер він може сильно заважати і псувати зовнішній вигляд, особливо якщо розростається до великих розмірів. На думку медиків, це утворення — ні що інше, як доброякісна пухлина. Попередньо дуже важливо переконатися в його безпеці.

У яких випадках потрібно видаляти родимки?

Не завжди в цьому є необхідність. Буває, що невуси не доставляють особливого дискомфорту своєю появою, і людина майже не згадує про них. Але якщо плямочка починає хворіти або збільшуватися в розмірах — це привід звернутися до фахівця.

видалення родимки

Родимки поділяються на кілька видів, але в основному, їх ділять по відтінкам і контурам. Вони можуть бути плоскими, або виступати над поверхнею шкіри. Самі по собі невуси не є небезпечними, але з часом вони можуть переростати в злоякісні утворення, і провокувати небезпечну хворобу — меланому. Зрозуміти, що потрібне видалення, можна за такими ознаками:

  • Утворення набуває глянцевого відтінку, його поверхня згладжується. Якщо при цьому ще й почав зникати природний малюнок шкіри — це вірний привід показати фахівцеві і, по можливості, позбутися невуса.
  • Контури стають нерівними або асиметричними. Додатково, родимка може почати сильно і швидко збільшуватися в розмірах. Якщо вона свербить, покривається сухими корочками, лущиться — це означає, що щось в організмі не в порядку.
  • Волосся, яке було на поверхні невуса, починає випадати. Якщо рідна пляма розростається, на ній з'являються мокнучі поверхні, вінчики, виразки і вузлики, обов'язково потрібно переконатися, що вона не несе в собі небезпеку.

видаляння родимок

Тривожні ознаки — це кровоточивість, яка може з'являтися в момент травми або несподівано. Якщо стара родимка відпадає, і на її місці росте нова, це теж може свідчити про проблеми.

Усі шкірні утворення, які викликають підозру, повинні бути ретельно вивчені і оперативно видалені. Оптимальний варіант для їх усунення на обличчі — застосування лазера. Цей прогресивний метод не викликає болю і кровотеч, через те, що не зачіпає сусідні, здорові тканини. Завдяки такій процедурі шкіра залишається гладенькою, не залишається рубців, шрамів і гарантує повну відсутність рецидивів. Медичний центр ДАРУС https://darus.kz/udalenie-borodavok має за плечима 14 років успішної роботи в галузі лазерної пластичної хірургії. Процедура займає всього кілька хвилин, і стимулює регенерування тканин. Це оптимальний варіант для будь-якої людини.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...