• Як підібрати для невеликих організацій серверне обладнання

 • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
  Середа, 21 листопада 2018 року

Комп'ютерні системи об'єднують мережеві ресурси сучасного бізнесу. Вони формують сервер, який пов'язує комунікації і прискорює обмін інформацією. Робота телекомунікаційної мережі неможлива без грамотного розміщення. Оскільки дорогий сервер займає багато місця, йому відводять окреме приміщення. Для зберігання мережевих приладів використовують серверне обладнання. Як правило, воно займає багато місця, що не може дозволити собі невелика компанія.

Ця стаття допоможе розібратися, як вибрати обладнання для компактного офісу, зберігши максимум цінного місця.

Комп'ютерна система

Чого очікувати від серверного обладнання

Правильний вибір серверного обладнання відповідає за безперебійну роботу системи. Потрібно серйозно поставитися до покупки, особливо коли йде мова про сервер б/у, адже поломка приладів чревата втратою даних. Для розміщення телекомунікаційних систем використовують шафи і стійки. Вони являють собою металеві конструкції, всередині яких зберігаються комутаційні пристрої. Метал відрізняється підвищеною стійкістю, щоб витримувати вагу обладнання. Перевагою шаф і стійок є універсальність, тому всередині зберігаються прилади будь-якого типу. Для вимірювання габаритів конструкцій прийнято використовувати одиницю «юніт» (1 юніт дорівнює 44,45 мм). Серверне обладнання виготовляється в стандарті 19 дюймів, який поширений по всьому світу.

Дізнатися більше про серверне обладнання допоможуть фахівці Servak.com.ua. Продаж серверів здійснюється зі складу в Києві. Зв'яжіться з менеджером, щоб знайти надійне рішення за розумні гроші.

Сервер

Які завдання виконують шафи і стійки:

 •     структуроване зберігання мережевих пристроїв;
 •     економія простору в великому приміщенні;
 •     захист від перегріву і проникнення вологи;
 •     обмеження доступу до обладнання;
 •     спрощення планового обслуговування.

Серверні шафи або стійки відрізняються конструкцією і ціною, але не поспішайте економити. Не завжди дороге обладнання краще дешевого аналога. Вибір залежить від умов експлуатації, бюджету і завдань. Головна відмінність шафи від стійки - наявність стінок. Вони служать захистом вмісту, яке стає об'єктом уваги зловмисників. Навіть із захистом серверної кімнати залишається ризик шкідництва. Стійки відрізняються дешевизною, що робить їх вдалим вибором для молодої компанії. Відкрита конструкція спрощує вентиляцію, але не захистить від зловмисників. Щоб не переживати про збереження приладів, використовуйте стійки в приміщеннях з охороною. Вироби представлені різними габаритами, тому реально вибрати серверне обладнання для невеликої організації.

Серверна шафа

Що криється всередині монтажного виробу

Конструкції поставляються в звареному і розбірному вигляді. Перший варіант більш міцний, але другий легше транспортувати. Стінки шаф закріплені таким чином, щоб залишити запас місця для мережевих приладів. Це не дає кабелям згинатися під прямим кутом, адже пошук перебитого дроту може зайняти багато часу. Якщо знадобиця більше місця, стінки закріплені засувками і легко знімаються. Обмежити доступ стороннім допоможе двері з замком. Звичайно, вона не захистить від злому, але допоможе виключити втручання в роботу системи. Стійки мають перевагу для компактних приміщень - кілька конструкцій штабелюються в єдину систему.

На що звернути увагу при покупці:

 • Перевірте допустиму вагу полиць, щоб вони не прогиналися під високим навантаженням.
 • Високе обладнання (до 42U) зберігає пристрої в кілька рівнів, а підвісні моделі не займають місця.
 • Полки розміщують різнотипні прилади, а завдяки кроку регулювання точно підлаштовуються під розміри.
 • Антикорозійна полімерно-порошкова обробка захищає сталь від корозії.

кліматична шафа

Всепогодна кліматична шафа 7U

Завдання обладнання - не допустити перегріву чутливих серверів. У цьому допоможе відкритість стійок і комплектація шаф. Другий варіант обійдеться дорожче, але дає контроль над температурою системи. Вентиляційні блоки встановлюються в отвори, закриті пластинами. Знаючи технічні особливості, можна самостійно вибрати серверне обладнання. Запорука вдалої покупки - грамотний виробник. Утримайтеся від привабливих пропозицій, адже якісний продукт не може коштувати копійки.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...