• Як вибрати настінну акустику: корисні поради

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 21 листопада 2018 року

Настінні акустичні системи мають безліч переваг, серед яких, в першу чергу варто виділити:

  • Стильний дизайн.
  • Компактний розмір.
  • Якісне відтворення.

Настінна акустика  найкраще підійде для інтер'єрного оформлення житлових і нежитлових приміщень. Обладнання не займає багато місця, але забезпечує висококласне звучання. Це прекрасний варіант навіть для квартир невеликої площі. Сучасні виробники приділяють багато уваги дизайнерському оформленню акустичних систем, завдяки чому вони вписуються в будь-який інтер'єр.

Отримати повну інформацію можна перейшовши за посиланням (https://showmarket.com.ua/nastennaya-akustika-c161/). SHOWMARKET є зареєстрованим товарним знаком і працює на Українському ринку вже більше 5 років.

динамік

Настінна акустична апаратура додатково обладнана балками і кронштейнами, за рахунок яких вона надійно фіксується до вертикальних поверхонь. При потребі можна відрегулювати бажану висоту і оптимальне положення.

Якщо ви плануєте переміщати акустичну систему, встановлювати потрібно буде здійснити заново. В акустичних активних колонках є вбудовані потужні підсилювачі, вони гарантують якісне звучання.

Але якщо вам потрібна акустична система підвищеної потужності, слід вибрати пасивні моделі. Для них необхідно купувати окремий підсилювач, але звучання буде набагато потужнішим.

акустична система

Кріплення настінного акустичної системи

Саме кріплення є відмінною рисою активних і пасивних варіантів акустичних систем від стандартних.

акустична система

кріплення для настінної акустики

кріплення для настінної акустики

Крім будинків і квартир, настінну акустику також встановлюють в аудиторіях навчальних закладів, в клубах і студіях. Тобто, там, де не буде необхідності в повторному переміщенні, транспортуванні і монтажі пристроїв.

У якості форми кріплення найчастіше виступають міцні вбудовані в корпус навіси з висококласного металу. З їх допомогою у вас буде можливість максимально надійно зафіксувати корпус. І навіть при дуже гучному звучанні, вібрація буде придушуватися, тому корпус ніколи не зірветься з навісу.

Кріплення настільки міцне, що може без проблем справитися з підвищеними навантаженнями, які прирівнюються до ваги апаратури. Але все одно варто завжди акцентувати увагу на тій частині, яка буде кріпитися до стіни. Вона повинна бути настільки ж надійної і простий, щоб настінну акустичну систему можна було з легкістю знімати і вішати.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...