• Цікаві факти про золото

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 15 листопада 2018 року

Красиві срібні вироби в поєднанні із золотом, прикраси по-справжньому повітряні і ніжні, часто вони виглядають навіть більш привабливо, ніж золоті кільця, браслети та ланцюжки. Ці вироби можуть гармонійно поєднуватися з будь-яким одягом, гідно прикрашаючи їх володарку.

Якщо ви бажаєте придбати срібні ювелірні прикраси в поєднанні з благородним золотом, то загляньте до ювелірного інтернет-магазинуYuriv”.

Немає нічого дивного в тому, що багато жінок хочуть мати їх у себе в колекції!

Однак перед тим, як купити прикраси, напевно буде цікаво дізнатися, чому ж саме жовтий метал є одним із найулюбленіших металів для виготовлення всіляких прикрас і чому він такий популярний у всьому світі?

голд

золотий лев

Золото як один із найважливіших дорогоцінних металів

Почати потрібно з того, що золота на нашій планеті (в порівнянні з кількістю інших металів) дуже мало. Як і личить будь-яким рідкісним речам, воно має дуже гарний зовнішній вигляд і характерний блиск, який напевно приваблював древніх людей, які зрідка виявляли самородки або золотий пісок в землі або у водоймах. Люди дуже швидко зрозуміли, що золото відрізняється більшою стійкістю до дії багатьох негативних факторів, ніж інші метали.

золоті злитки

Його було дуже просто обробляти і зберігати, при цьому з плином часу золоті вироби не втрачали своєї привабливості. Все це стало причиною виникнення величезного попиту на золото, і його здобиччю почали займатися усюди, де пощастило його знайти. Не втратило воно своєї популярності і сьогодні.

обручка

Чи складно доглядати за золотими прикрасами?

На відміну від срібла, золото не так сильно вразливе до дії різних хімічних речовин, а плями, що з'являються на поверхні золотих прикрас досить легко вивести за допомогою звичайного мильного розчину. Для того, щоб довше зберегти красу золота, прикраси з нього не варто носити постійно. Немає ніякої потреби мити посуд або приймати душ, не знявши золоті обручки, або ж купатися в морі в золотому ланцюжку. Одягайте прикраси тільки на роботу, на свята або на зустрічі з друзями, а вдома ж найзручніше буде ходити без них.

догляд за залотом

Швидше за все забруднюються і темніють обручки, адже саме їх більшість людей носять, не знімаючи майже ніколи. Для видалення плям з каблучок та і з будь-яких інших золотих прикрас, можна застосувати звичайний цукор. Розчиніть чайну ложку цукрового піску в склянці води, опустіть туди прикрасу і як слід промийте, після чого насухо витріть м'якою ганчіркою. Для очищення металу можна використовувати також свіжий сік із цибулини або звичайну губну помаду.

Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...