ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

SoleRebels — взуття від ефіопських ремісників, зроблене з перероблених матеріалів

Велика Епоха
SoleRebels — взуття від ефіопських ремісників, зроблене з перероблених матеріалів
SoleRebels — взуття від ефіопських ремісників, зроблене з перероблених матеріалів
SoleRebels — взуття від ефіопських ремісників, зроблене з перероблених матеріалів

Кожна країна — це батьківщина унікальних народних ремесел, і Ефіопія не є винятком. Щоб розповісти про своїх талановитих співвітчизників, ефіопка Бетлехем Тілахун Алему створила компанію SoleRebels. Завдяки їй вони можуть поділитися своїми талантами зі світом, а також знайти роботу.

Бетлехем народилася і виросла в бідній маленькій сільській громаді в Аддіс-Абебі, Ефіопія. Подорослішавши, вона зрозуміла, що її односельці живуть у злиднях, оскільки у них немає роботи. У той же час багато хто з них має чудові ремісничі навички, які залишаються практично незатребуваними. Це спонукало Бетлехем задуматися про те, як зробити так, щоб традиції спільноти не зникли. Вона зрозуміла, що необхідно створити підприємство, на якому можна було б працевлаштувати людей, стабільно забезпечувати їх засобами для існування, і таким чином допомогти їм стати самодостатніми.

У 2004 році, після закінчення коледжу, Бетлехем заснувала компанію SoleRebels, яка незабаром стала найбільш швидкозростаючим африканським брендом взуття у світі.

«Ми відкрили майстерню на батьківщині моєї бабусі, у маленькому селищі неподалік від Аддіс-Абеби. У нас були великі амбіції, а також ідея та бачення її втілення: ми хотіли створити й розвивати бренд взуття світового класу. Завдяки цьому з'явилося багато робочих місць, до того ж ми можемо робити дійсно чудове взуття. Я пишаюся тим, що ми досягли цього, використовуючи навички ремісників нашої спільноти та природні ресурси нації. На відміну від виробників серійного взуття, ми з гордістю робимо все вручну», — говорить Бетлехем Тілахун Алему.

Дизайн SoleRebels — це вдале поєднання переосмислених ідей традиційного взуття «selate» і «barabasso», у якому використовується підошва з автомобільних шин, і модної яскравості та функціональності. Він поєднує елементи давньої ефіопської культури із сучасними західними мотивами.

Всесвітня федерація справедливої ​​торгівлі (WFTO) Fair Trade сертифікувала SoleRebels як перший світовий бренд взуття із країни, що розвивається. Цей факт є доказом того, що просування продукції високого класу — прямий шлях до процвітання таких країн, як Ефіопія.

Компанія Бетлехем відкриває магазини у різних країнах, представляючи в них якісну продукцію африканських ремісників. Ефіопка Бетлехем Тілахун Алему є представником нового покоління африканських лідерів — талановитих підприємців, які виходять на світовий ринок і досягають успіху.

Читайте далі:

Труднощі — це нові можливості: 5 надихаючих винаходів із Африки

Китайський традиційний танець у виконанні Shen Yun вражає знаменитостей

Що купують за кордоном у майстрів з України